Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ flat aluminum plate ] eşleşme 121 Ürünler.
5052 Alüminyum Sac Metal 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm H32 Sac Fabrikası
| anahtar kelime: | H32 Alüminyum Levha,5052 alüminyum levha,0,1 mm alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 5052 |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
Alüminyum Folyo İthalatçıları Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda için Ev Alüminyum Kağıt Folyo
| anahtar kelime: | alüminyum kap folyo film jumbo , özel alüminyum folyo , alüminyum folyo rulo fiyatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Gıda Sınıfı 8011 3003 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Fiyat Almunium Folyo Rulo Alüminyum Folyo Kağıdı
| anahtar kelime: | alüminyum folyo rulosu alüminyum folyo kağıdı, gıda sınıfı 8011 3003 alüminyum folyo jumbo rulo fiya |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Gıda Kapları için Ton Başına Kağıt Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı 35 Mikron Alüminyum Folyo
| Anahtar kelime: | 35 mikron alüminyum folyo, alüminyum folyo rulo fiyatı, Gıda Kapları için alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
3004 Pil Alüminyum Folyo Rulo 45 Cm 3004 Rulo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | pil alüminyum folyo , alüminyum folyo 3004 , rulo halinde alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Tepsi için Toptan 8 - 50 Mic Alüminyum Folyo 8011 Alüminyum Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Rulo, Alüminyum Tepsi İçin Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
5052 Anodize Alüminyum Yaprak 2mm 3mm 4mm Siyah Mavi Kırmızı Gül Altın Plakası
| Sınıf: | 5052 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,5-200 mm |
1100 1060 5052 3003 H14 Alüminyum Yaprak Kalınlığı Alüminyum 3003 Yaprak Plakası
| Sınıf: | 1000 3000 5000 6000 |
|---|---|
| Türü: | çarşaf |
| Temperatör: | O-H112 |
1060 Alüminyum Çember Yaprak lamba perdesine alüminyum yuvarlak plaka
| Sınıf/Alloy: | 1050, 1060, 1100, 3003, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,3-6 mm |
8006 8011 8021 8079 Alüminyum Folyo Kağıt Rulo Gıda Ambalajı İçin Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo , Alüminyum Folyo Kağıt Rulosu , Gıda Ambalajı için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |

