Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum take out containers ] eşleşme 1116 Ürünler.
İki katmanlı AL+PET poliester laminasyon folyo baskı malzemesi
| Yapı: | Al Folyo + PET |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| dilme genişliği: | 5-1000mm |
Tek taraflı baskı laminasyon folyo AL+PET Paketleme için parlak renk
| Yapı: | AL + PET |
|---|---|
| Renk: | Kırık |
| dilme genişliği: | ≤1600mm |
Esnek kanal tek taraflı poliester + AL folyo laminatlı film malzemesi
| Renk: | Kırık |
|---|---|
| dilme genişliği: | ≤1600mm |
| İç çap: | 38/53/76/152mm |
5-50mm Genişliği Tek Yanlı Parçalama Rengi Kablo Koruma için AL + PET Laminasyon Filmi
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Yapı: | AL+PET |
| İD: | 38/53/76/152mm |
AL+PET+PVC Ahşap Tanesi İzolasyon Alüminyum Polyester Lamine Film
| Renk: | ahşap tahıl |
|---|---|
| İD: | 76 mm |
| OD: | ≤700mm |
Alüminize Laminasyon Filmi 6+2 Su geçirmez VMPET+PE yalıtım ve ambalaj için
| Renk: | Yüksek Yansıtıcı Şerit, Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| İD: | 76/152 mm |
| OD: | ≤700mm |
PET+AL+PE baskı alüminyum poliester laminasyon filmi
| Yapı: | PET+AL+PE |
|---|---|
| Renk: | Kırık |
| dilme genişliği: | ≤1600mm |
AL/PET/EMAA Tek yapışkan kablo kaplama Mylar laminasyon filmi
| Renk: | Mavi, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yapı: | AL/PET/EMAA |
| OD: | ≤700mm |
Endüstriyel ambalaj için geniş sarmal tek taraflı AL + PET laminasyon malzemesi
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Yapı: | AL+PET |
| İD: | 76/152 mm |
Esnek Folyo Kanalı 8011 O Dayanıklı alüminyum folyo esnek kanalı
| Alaşım: | 8011 O |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kalınlığı: | 0.08-0.2mm, vb. |

