Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum take out containers ] eşleşme 1116 Ürünler.
RoHS Gümüş Alüminyum Disk Daire 3002 3003 3004 0,1 - 6,0 mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Şekil: | daire |
| Başvuru: | Tencere, Tava, Fritöz vb. |
5083 6061 7075 Alüminyum plaka 30 mm ASTM 1050 2024 3003 Yaprak
| Kalınlık: | 0.1mm-30mm |
|---|---|
| Genişlik: | 10mm-2200mm |
| Uzunluk: | 1m-12m veya özelleştirilmiş |
Eloksal Alüminyum Yuvarlak Daire Disk Sayfası 1050 1060 1070 1100 3003 3004 8011
| Kalınlık: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Çap: | 80-1000mm |
| Adedi: | 3 Ton |
Yuvarlak Alaşım Disk 1050 1060 1100 3003 5052 Alüminyum Yaprak Çember
| Uygulama: | Tencere, Tava, Fritöz vb. |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| şekli: | daire |
0.8mm 1mm 2mm 2.5mm 3mm 6061-T6 Alüminyum Yaprak 4x8 Standart Boyut Özel
| Malzeme: | 6000 serisi |
|---|---|
| Yüzey: | Parlak, cilalı, saç çizgisi, fırça, kum, patlama, kare, gravür, kazma, vb. |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Foliya Çekim Özel Çekim Çekim Foliya 8011 Alaşım Yağı - Kaplı Foliya
| Ürün Adı: | Foliya Çekim Özel Çekim |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| Örnek: | Özgür |
1.0mm H14 3003 Ayna Alüminyum Bobin Yüksek Yansıtıcılık Ayna Bitirme Yapısı
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Temperatör: | O-H112 |
Sigara folyoları Saf folyo 1235 0.0065mm 0.007mm Tek Yumuşak Sigara Paket Folyoları
| Anahtar Kelime: | Sigara Folyosu Saf Folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1060 8011 8021 8079 Yüksek Dyne Değeri Farmasötik Folyo 48 56 70 Dyne
| Alaşım: | 1060 8011 8021 8079 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Tedavi: | Kompozit, Kaplamalı, Rulo, Özel |
200 Sayfa 500 Sayfa Pop-Up Alüminyum Mutfak Folyo Yaprakları Gıda Paketleri için
| Ürün Adı: | Açılır alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 8011 |
| Tarzı: | Çıkıntılı ve renkli |

