Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum take out containers ] eşleşme 1116 Ürünler.
Tek kullanımlık kömür ızgara 48x31x6cm Anlık Mini kömür BBQ ızgara
| Malzeme: | Alüminyum folyo, demir, kömür |
|---|---|
| Boyut: | 48x31x6cm |
| Kömür Ağırlığı: | 1100g |
Küçük Folyo Panseri Küçük Folyo Fırın Ekmek Ekmek Ekmek Pans Tek kullanımlık
| Adı: | Küçük Folyo Kapları |
|---|---|
| Malzeme: | 3003 8011 Alüminyum Folyo |
| Kapasite: | 260ml 450ml 600ml 700ml 750ml, vb. |
90 dakikalık Tek kullanımlık kömür barbekü ızgara taşınabilir tek kullanımlık ızgara yakınımda
| Adı: | Tek kullanımlık kömür barbekü ızgara |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum folyo tava, metal pişirme ızgarası ve sehpa |
| Boyut: | 31x24cm |
0.3mm Eloksallı Alüminyum Levhalar
| anahtar kelime: | 8 x 4 alüminyum levha , 0.7 mm alüminyum levha , alüminyum levha 1 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
2mm 3mm Kalın Eloksallı Alüminyum Levha 5052 5083 1050 3003 H14 Dış Mekan Kullanımı İçin
| anahtar kelime: | 2 mm 3 mm kalınlığında alüminyum levha, eloksallı alüminyum levha, dış kullanım için alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
16oz Düz Duvarlı Siyah ve Altın Mini Uzun Foliya Kapaklı Taşınabilir Tencere
| Adı: | 16oz Düz Duvarlı Siyah ve Altın Mini Uzun Foliya Kapaklı Taşınabilir Tencere |
|---|---|
| Uzunluk: | 6 1/4 İnç |
| Genişliği: | 4 3/8 İnç |
Karayolu Siyah Yumuşak Folyo Fırın Mini Tek kullanımlık Cupcake Take-out Pan
| Adı: | 150ml Kare Siyah Pürüzsüz Folyo Pişirme Tavaları Mini |
|---|---|
| Boyut: | 90x90x35mm |
| Kapasite: | 150ml |
Baskı ambalaj folyo AL+PET Laminasyon tek taraflı sütlü film
| Renk: | sütlü |
|---|---|
| dilme genişliği: | ≤1600mm |
| İç çap: | 76 / 152mm |
Küçük Folyo Taşları 130mm*100mm*42mm 230ml Kapaklı Mini Ekmek Taşları
| Adı: | Küçük Folyo Kapları |
|---|---|
| Sınıf: | Gıda sınıfı |
| Boyut: | 190*110*45mm |
Çift taraflı alüminyum folyo poliester esnek kanal laminatör filmi
| Yapı: | AL + PET + AL |
|---|---|
| Renk: | Kırık |
| dilme genişliği: | ≤1600mm |

