Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum take out containers ] eşleşme 1116 Ürünler.
Mini Demir Kömür Grill 26.5x19.5x8cm Grill Taşınabilir Demir Kömür Küçük Grill
| Adı: | Mini Kömürlü Izgara |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum folyo, kömür, paslanmaz çelik |
| kullanımlar: | Mutfakta yemek pişirme/Pişirme/Barbekü |
HO Alüminyum Çember Plakası
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,5 mm - 6,5 mm |
1050 1060 1100 3003 Alüminyum Disk Alüminyum Çember Çember Aşçılık malzemeleri ve lambalar için
| Product Name: | 1050 1060 1100 3003 Aluminium Disc Aluminium Circle Round for Cookwares and Lights |
|---|---|
| Grade: | 1060, 3003, 6061, 3003, 1050, 1100, etc. |
| Diameter: | 10-3000mm |
5052 6061 SGS Alüminyum Sac Levha T6 6063 7075 2mm 3mm 4mm
| Kalınlık: | 0.1mm-20mm |
|---|---|
| Genişlik: | 10mm-2200mm |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
80-1000 mm çapında Ahşap paket 1050 Endüstriyel işleme verimliliği için
| Uygulama: | Tencere, Tava, Fritöz vb. |
|---|---|
| Dayanıklılık: | İhtiyaçlarınız Olarak |
| Malzeme: | Alüminyum |
Page not found, Please Back Home
| Kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası , Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama , Alüminyum Levha Çatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |
1xxx 3xxx Nijerya'da En İyi Alüminyum Çatı Sayfası 0.3mm-0.7 Alüminyum Çatı Sayfası
| anahtar kelime: | nijerya'daki en iyi alüminyum çatı kaplama levhası, alüminyum levha 0.3mm, alüminyum çatı kaplam |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Antikorozyon 3xxx Serisi 3003 Alüminyum Sac Bobin 350mm Kalınlık
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha 20mm Kalınlığında Alüminyum Levha 5083 H111 Alüminyum Levha 6061 T6
| Anahtar kelime: | alüminyum levha 20mm kalınlığında, alüminyum levha 5083 h111, alüminyum levha 6061 t6, |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Perde Duvar Yapımı İçin 3003 H14 Alüminyum Rulo Levha
| Ürün adı: | Alüminyum Rulo / Rulo |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

