Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum take out containers ] eşleşme 1116 Ürünler.
2mm Marine 5083 Alüminyum Levha 0.2mm Kalınlık
| Ürün adı: | Aluminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.75mm Alüminyum Levha Tedarikçisi 1100 6061 7005 Yaprak
| anahtar kelime: | 0.75mm Alüminyum Levha, 1/4 alüminyum levha, 6061 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Foliya Ramekins Yuvarlak Foliya Pans Mikrodalga Fırını Foliya Tepsisi için Yumuşak Duvar
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Boyut: | 84x75x54mm |
| Şekli: | yuvarlak |
Spot Tedarik Double Zero Alüminyum folyo 6-7mic 450-700mm 1235 8079 Alaşım
| Alaşım: | 1235 8079 |
|---|---|
| Temperatör: | O, F, H12, H18, H22, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
1050 1060 1100 3003 5005 H32 İnşaat için Alu Bobini 0.2mm 0.7mm
| Ürün Adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım: | 1050 1060 1100 3003 5005 |
| Temperatör: | O-H112 |
0.5mm 1.0mm Eloksallı Alüminyum Levha Levha Rengi Boş Gümüş Altın Mavi Kırmızı
| paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Hata payı: | İhtiyacınıza göre |
| Renk: | Gümüş, Şampanya, Siyah, Bronz, Altın vb. |
230ml Siyah ve Altın Sıcaklık Dükkanlı Tek kullanımlık yuvarlak kavanoz kapaklı
| Ürün Adı: | 230ml 8 oz Siyah ve Altın Isı Yalıtımlı Folyo Tavalar |
|---|---|
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
| Şekli: | yuvarlak |
8011 0.025mm Saç Boya Salonu için Saç Folyo 4.5cm 9.5cm Rulo Kullan
| Malzeme: | 8011 O Temperli Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Kalınlığı: | 10-25 mikron veya ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR |
| Türü: | rulolar veya levhalar |
0.5mm 1mm 3mm 15mm 20mm 25mm 1050 1060 1100 Transformatörler / Piller için İnce Düz Alüminyum Şerit Bobin
| anahtar kelime: | Alüminyum Şerit Bobin, Düz Alüminyum Şerit, 1050 1060 1100 Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
Pvdf Renk Kaplı Alüminyum Rulo 3105 3003 1060 5052 6061 Boyalı
| Genişlik: | gereksinimlerinize göre |
|---|---|
| Kalınlık: | gereksinimlerinize göre |
| bobin kimliği: | gereksinimlerinize göre |

