Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum take out containers ] eşleşme 1116 Ürünler.
Çin'den Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Çatı Rulo Sac 2600mm
| anahtar kelime: | Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Rulolar, Çatı kaplama için Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Hot Coil Roll Strip 1100 H14 Alüminyum Çizgiler Koil Alaşım İşaret Çizgiler
| ALLOY: | 1100 |
|---|---|
| öfke: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,1-6,5 mm |
Plain 1100 3003 6061 5083 1.0mm 1.2mm 1.5mm Stucco Embossed Aluminium Sheet Coil
| Alaşım: | 1100 3003 5052 6061, vb. |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Kalınlık: | 1mm, 1.2mm, 1.5mm, 2.0mm, 3.0mm, özel |
Döner folyolar kapaklı dondurucu ve fırın güvenli pişirme pişirme kızartma bir - zaman
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| kullanımlar: | Gıda Ambalajı |
| Renk: | Gümüş |
Esnek kanal hammaddesi için AL+PET laminasyon filmi kesimi
| Yapı: | Al Folyo + PET |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| dilme genişliği: | 5~50mm |
Yumuşak Duvarlı Siyah ve Altın 680ml Yumuşak Folyo Taşınabilir Tencere Pişirme ve Depolama için
| Malzeme: | Alüminyum folyo |
|---|---|
| Kapasite: | 680ml |
| Kalınlığı: | 10mic,12mic,15mic,18mic,20mic vb. |
Endüstriyel için 1000mm Alüminyum Daire Disk 1050 1060 1100
| paket: | ahşap paket |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Çap: | 80-1000mm |
Eloksallı Alüminyum Levha Levha 1050 1060 0.2mm - 350mm Kalınlık
| Adedi: | 1 ton |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Hata payı: | gereksinimlerinize göre |
3mm 5083 Alüminyum Çekleme Tablası 8x4
| Renk: | Gümüş, Siyah, Kırmızı vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
| Uygulama: | Merdiven Basamakları, Duvar Panelleri, Dekoratif Cepheler, Vb. |
1 3 Foliya Buhar Masa Pan Foliya Kapakları - 100 Kutusu 64 Oz
| Adı: | 1 3 folyo buharlı masa tava |
|---|---|
| Üst çıkış boyutu: | 12-5/8" x 6-1/2" |
| En büyük boyut: | 11 1/2 inç x 5 1/2 inç |

