Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
Çin'deki Zemin Kaplaması Üreticisi için Alüminyum Baklava Desenli Levha 5754 3003 6061 Alüminyum Elmas Desenli Plaka
| Anahtar kelime: | Alüminyum Baklavalı Plaka , Alüminyum Baklavalı Plaka Levha , Alüminyum Elmas Plaka Döşeme |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
5052 Alüminyum Rulo
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Rulo, 6061 Alüminyum Rulo, 5052 Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
12mm Alüminyum Levha 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Alüminyum Sac Rulo
| anahtar kelime: | 12mm Alüminyum Levha , 5mm Alüminyum Levha , 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Alüminyum Sac Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Kalınlık 0,1 mm ila 6,0 mm H12 H18 H24 H26 H28 Alüminyum Levha Bobin 1100 1060 1050 3003 5052 6063
| Anahtar kelime: | 0.1mm ila 6.0mm alüminyum sarmal, H12 H18 H24 H26 H28 Alüminyum levha/sarmal,1xxx ¢6xxx alüminyum sa |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Römork Zemin Kaplaması için Kaymaz Elmas Desenli Sac AA1100 Baklavalı Plaka (4ft x 8ft, 2mm-12mm Kalınlık)
| Anahtar kelime: | Çift Elmas Alüminyum Şerit Örgü Levha , Alüminyum Damalı Plaka , Siyah Alüminyum Elmas Plaka Levhala |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Kalın Alüminyum Levha 3003 H14 3105 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Marine Grade Alüminyum 5052-h32 5005 H34 H14 Alüminyum Levha 3 cm 15mm Kalın Alüminyum Levha
| Anahtar Kelime: | Deniz sınıfı alüminyum 5052-h32, 3 cm kalınlığında alüminyum plaka, 15 mm kalınlığında alüminyum lev |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Levha Rulo 2.0mm 3.0 Mm Alüminyum Levha 80mm X 200mm Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Levha, Alüminyum Levha 2.0mm, Alüminyum Levha 3.0 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
6061 5052 Sıva Kabartmalı Alüminyum Elmas Levha Levha 3003 H14 Alüminyum Baklavalı Levha
| Ürün Adı: | Alüminyum Baklavalı Sac Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
0.5mm 1.0mm Eloksallı Alüminyum Levha Levha Rengi Boş Gümüş Altın Mavi Kırmızı
| paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Hata payı: | İhtiyacınıza göre |
| Renk: | Gümüş, Şampanya, Siyah, Bronz, Altın vb. |

