Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
Alüminyum Sac Levha 5052 Alüminyum Sac 0.7mm Özel Alüminyum Sac
| Kelime: | alüminyum sac özel , alüminyum sac 0.7mm , alüminyum sac levha 5052 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
İnce Alüminyum Levha 8x4 Alüminyum Levha 6061 T6 Alüminyum Levha
| Kelime: | İnce Alüminyum Levha , 8x4 Alüminyum Levha , 6061 T6 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
5000 Serisi Alüminyum Bobin Üreticisi 5052 5754 5083 5005 5182 Alüminyum Levha Bobin şeridi
| anahtar kelime: | alüminyum bobin 5052 , Alüminyum Sac Rulo , alüminyum rulo şerit |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 5005/5052/5083/5086/5182/5754/5454/5A06/5A05/5251 |
350mm Kalınlık AA1100 Alüminyum Levha Bobin Kaplı Yüzey
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
alüminyum kanal harf bobini Alüminyum Trim Bobini Alüminyum Levha Rulosu
| Kelime: | alüminyum trim bobini, alüminyum kanal harf bobini, alüminyum levha rulosu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tekne 5083 H111 Alüminyum Levha Deniz Sınıfı Bükme Rulo Açma
| anahtar kelime: | Deniz Alüminyum Levha , 5000 Serisi Deniz Sınıfı Alüminyum Levha , Tekne için Alüminyum Levha |
|---|---|
| Hata payı: | ±1% |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
4mm ASTM 5005 5083 5054 6061 6063 H32 H116 Denizcilik derecesi Alüminyum alaşımlı levha
| Alaşım: | 1000, 3000, 5000, 6000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H18, H24, H32, vb. |
| Genişliği: | 20-3000mm , vb. |
Tencere ve Işıklar veya Diğer Ürünler için Alüminyum Süblimasyon Metal Plakalar
| Ürün adı: | Alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 Alüminyum Levha 4x8 Alüminyum Levha 2mm Alüminyum Levha
| Kelime: | 5052 alüminyum levha , 2 mm alüminyum levha , 4x8 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha Rulo Plaka 1060 1100 1050 Sanayi için Alüminyum Alaşım
| Kelime: | Alüminyum Levha Rulo , alüminyum levha 1050 , 1060 alüminyum alaşımlı fiyat |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

