Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
1 2 Boyut Folyo 4 Ekstra Derin Buhar Masa Çanakkale Alüminyum Buhar Masa Kızartma Çanakkale
| Adı: | Yarım büyüklükte ekstra derin buharlı masa tava |
|---|---|
| Üst çıkış boyutu: | 123⁄4 "x 103⁄8" |
| En büyük boyut: | 11¾" x 9½" |
6 inç yuvarlak mini turta tava 12 ons alüminyum folyo tavuk tavukları
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Şekli: | yuvarlak |
Tek kullanımlık Broiler Pan Grill Yemek pişirmek için büyük BBQ kızartması Alüminyum tepsisi
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Barbekü Izgara Tavası |
|---|---|
| Boyut: | 450x300x26mm |
| Ağırlık: | 56 gram |
Alüminyum Elmas Fasulye Deseni Çekilmiş 3003 5052 Alüminyum Plakası
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Damalı Plaka |
|---|---|
| Alaşım: | 1050 1060 1100 1070 3003 5052 |
| Öfke: | O H18 H22 H24 H26 |
SGS Kaynak Boyalı Boyalı Alüminyum Rulo UV Dayanımlı
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tava Yapışmaz Pirinç Pişiriciler için Özel Alüminyum 25mm 30mm Alüminyum Disk
| Ürün adı: | alüminyum 25mm disk, alüminyum disk pirinç ocaklar, tava yapışmaz için alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
1100 1050 1060 3003 3105 Parlatma Alüminyum Disk Daire Plaka Tencere için Alüminyum Disk
| Ürün adı: | alüminyum daire 3003 , 1060 alüminyum daire disk , alüminyum daire yuvarlak alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
0.7mm 0.5mm 1050 H14 H24 Alüminyum Isıtma için Alüminyum Kabuk
| Alaşım: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,5-200 mm |
Yüksek Hassasiyetli Renk Kaplı Alüminyum Bobin PE PVDF Alüminyum Alaşımlı Bobin
| anahtar kelime: | Kaplamalı Alüminyum Rulo, PE Renkli Kaplı Alüminyum Rulo, Pvdf Alüminyum Boya Kaplı Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
PVDF Kaplamalı 1100 3003 3004 3105 5052 Alüminyum Bobin Rengi Rulo Beyaz
| anahtar kelime: | Kaplamalı Alüminyum Rulolar, PVDF Renkli Kaplı Alüminyum Rulo, 1100 Kaplamalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |

