Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
Özel Parlatma Yüksek Yansıtıcı Ayna Finish Alüminyum Sac Levha
| Ürün adı: | Ayna Kaplama Alüminyum Levha Levha , Özel Parlatma Alüminyum Levha Levha , Yüksek Yansıtıcı Alüminyu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3105 3003 H14 Alüminyum Levha Levha 1.2mm 4mm 7mm 16mm Kalınlığında Alüminyum Levha Trafik İşaretleri İçin
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14 , 3105 alüminyum levha , trafik işaretleri için alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
T851 Alüminyum Elmas Plaka 5 Bar 1000 Alüminyum Basamak Plakası
| anahtar kelime: | baklavalı alüminyum sac 5 bar 1000,alüminyum baklavalı sac 1000,Alüminyum Baklavalı Sac Ve Levha Ağı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5.0mm Kabartmalı Alüminyum Levha 5052 3000 Serisi Alüminyum Elmas Plaka Levhalar
| Ürün adı: | alüminyum baklavalı sac, 5 bar alüminyum sırt plakası, 2mm alüminyum baklavalı sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1060 1070 PE PVDF Kaplama Elmas Portakal Kabuğu Sıva Kabartmalı Alüminyum Rulo
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| Öfke: | O - H112 |
| Kalınlık: | 0,15 mm-5,0 mm |
Alüminyum Levha 3003 1050 1100 h14 Alüminyum Levha 0.3mm Levha Çatı için Alüminyum Levha
| Anahtar Kelime: | Alüminyum plaka 3003,alüminyum plaka 1050,çatı için alüminyum plaka |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alaşım 6063 6061 t6 t4 Alüminyum Rulo Alüminyum Levha Rulo Stok
| anahtar kelime: | 6063 6061 t6 t4 alüminyum bobin , 6061 alüminyum alaşımlı rulo , alüminyum bobin 6063 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Başvuru: | çatı, tavan, kaplama, oluk, cephe duvarı vb. |
Elmas Alüminyum Çerezli Plak 1050 1100 3003 5052 Çıkıntılı Alüminyum Yaprak
| ALLOY: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi Alüminyum Yaprak |
|---|---|
| öfke: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, özel |
Tencere için 1050HO A3003 Alüminyum Daire Yuvarlak Disk Alüminyum Levha Tava Alüminyum Disk
| Ürün adı: | 1050HO alüminyum daire alüminyum, alüminyum levha tava, tencere için alüminyum disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
18oz Yumuşak Havacılık Folyo Konteyneri 520ml Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu Havacılık Derecesi
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| öfke:: | H14 |
| Kullanım:: | havacılık sınıfı |

