Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
3003 3105 5052 Alüminyum Sac Tedarikçi Toptan 4x8
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003,3105 alüminyum levha,toptan alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.75mm Alüminyum Levha Tedarikçisi 1100 6061 7005 Yaprak
| anahtar kelime: | 0.75mm Alüminyum Levha, 1/4 alüminyum levha, 6061 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
350mm Alüminyum Sac Levha Metal 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24
| anahtar kelime: | H12 Alüminyum Levha,H24 alüminyum levha,1070 alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
5052 Alüminyum Sac Metal 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm H32 Sac Fabrikası
| anahtar kelime: | H32 Alüminyum Levha,5052 alüminyum levha,0,1 mm alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 5052 |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
Yapı Malzemesi Plakası İçin Yüksek Kaliteli 1050 Alüminyum Sac
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha, 1050 alüminyum levha, Yapı Malzemesi İçin Alüminyum Sac |
|---|---|
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
| Kalınlık: | 0.2mm-350mm |
Fabrika Fiyatı 1050 Alüminyum Levha O-H112 Alüminyum Levha Üreticisi
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha,1050 alüminyum levha,1050 alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
Çatı Kaplama Alüminyum Levha 1060 3mm Alüminyum Rulo Alüminyum Kg Fiyatı
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3mm 6mm Alüminyum Checker Plaka 0.25 alüminyum elmas plaka 4x8 sac
| anahtar kelime: | 3mm alüminyum baklavalı kalın sac, alüminyum baklavalı kalın sac 6mm,0.25 Alüminyum Elmas Levha 4x8 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 H32 Alüminyum Alaşımlı Bobinler 1100 Alüminyum Bobin h24 alüminyum bobin
| Kelime: | 5052 h32 alüminyum alaşımlı bobinler , h24 alüminyum bobin , 1100 Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
A5052 H32 Alüminyum Levha Kanal Yat Gövdeleri İçin Ön Boyalı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

