Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
5000 Serisi Alüminyum Rulo Üreticisi 0.2mm 0.32mm 1mm 2mm 4mm 5005 5754 5182 5052 5083 Alüminyum Rulo Rulo
| anahtar kelime: | 5000 Serisi Alüminyum Rulo,5083 Alüminyum Rulo,5052 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alüminyum alaşımı: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
3003 5052 5083 6061 Kayma Karşıtı Elmas Şablon Alüminyum Çıkış Plağı Alüminyum Metal
| Anahtar kelime: | Kaymaz alüminyum plaka |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
3mm 5083 Alüminyum Çekleme Tablası 8x4
| Renk: | Gümüş, Siyah, Kırmızı vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
| Uygulama: | Merdiven Basamakları, Duvar Panelleri, Dekoratif Cepheler, Vb. |
5005 5052 5083 Alüminyum Çember Diskler Yuvarlak Plak Alüminyum Wafer
| Alaşım: | 5005 5052 5083 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Çapraz: | 80-1000mm |
Beyaz Alüminyum Bobin 3003 3004 3105 5005 ALüminyum Bobin Düzleştirme Kaplamalı
| Sınıf: | 1050 1060 1100 3003 3004 3005 5052 5083 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,1-8,0 mm |
Alüminyum Levha Fiyat 6061 T6 Alüminyum Levha 5mm Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | Alüminyum Yaprak Fiyatı,6061 T6 Alüminyum Yaprak,5mm Alüminyum Plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Özel Eloksallı Siyah Alüminyum 4x8 Alüminyum Levha Eloksallı Alüminyum Levhalar ve Rulolar
| anahtar kelime: | eloksallı alüminyum levha , siyah eloksallı alüminyum levha , özel alüminyum levha eloksallı |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1mm 0.5mm Kalınlık Çatı Sayfası Alüminyum Alaşımlı 1050 1100 3003 3105 Çatı İçin Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | çatı sacı alüminyum , 3105 alüminyum levha , alüminyum 3003 alaşımı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Çatı için Alüminyum Alaşımlı Çatı Sayfası Alüminyum 3003 3105 3xxx Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 3105 alüminyum levha, 3xxx alüminyum 3003 levha, çatı için alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1050 3005 5005 Alüminyum Levha 0.5mm 2mm Sac Fiyat
| anahtar kelime: | alüminyum levha 1050 , 3005 alüminyum levha , 5005 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

