Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
0.1mm Eloksallı Alüminyum Levha Levha 5mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm T351
| İsim: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Levha Alaşımlı Levha H32 Levha 350mm
| anahtar kelime: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
Alüminyum şerit bobini 8011 8079 Alaşım sınıfı
| ALLOY: | 1050 1060 1070 1100 3003 3105 5052 5754 5083 |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket, PVC Kaplı ve Ahşap Kasa |
Çin Üretimi 1100 3003 Alüminyum Bobin Yaprak Metal Rulo İyi Kaliteli
| Material: | Aluminum Material |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.3mm-8mm |
1050 1060 1070 Alüminyum Sac 0.5mm 2mm Plaka Fiyatı
| Anahtar kelime: | Alüminyum plaka 1050,1100 alüminyum plaka,1100 alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3003 3105 5052 Alüminyum Sac Tedarikçi Toptan 4x8
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003,3105 alüminyum levha,toptan alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
350mm Alüminyum Sac Levha Metal 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24
| anahtar kelime: | H12 Alüminyum Levha,H24 alüminyum levha,1070 alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
5052 Alüminyum Sac Metal 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm H32 Sac Fabrikası
| anahtar kelime: | H32 Alüminyum Levha,5052 alüminyum levha,0,1 mm alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 5052 |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
1060 8011 8079 Alüminyum Jumbo Rulo 0.011mm Folyo Rulo Toptan Fiyatları
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo,1060 Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı,0.011mm alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
İnce Eloksallı Alüminyum Şerit 1050 H24 1060 H14 1050 1100 3003 3005 5052 6061 Kanal Mektubu için Alüminyum Şerit
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

