Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
5083 H116 H321 Tekne Gemi İnşa Alüminyum Alaşımlı Levha Deniz Sınıfı Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | 5083 h116 Alüminyum alaşımlı levha,Denizcilik derecesi alüminyum levha,5083 h321 Alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Alüminyum Levha Tedarikçisi 3003 5083 H111 Alüminyum Levha Levha Ruloları
| anahtar kelime: | alüminyum levha tedarikçisi , alüminyum levha 5083 h111 , alüminyum levha levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Kanal Mektubu için Channelume Alüminyum Şerit Renkli Ayna Alüminyum Bobin Şeridi
| anahtar kelime: | Channelume Alüminyum Şerit , Renkli Ayna Alüminyum Bobin Şeridi , Kanal Mektubu için Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Ön Boyalı Alüminyum Rulo Renk Kaplı Alüminyum Rulo Boyalı Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | Ön Boyalı Alüminyum Rulo , Renkli Kaplı Alüminyum Rulo , Boyalı Alüminyum Levha Levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Alaşımlı Levha H32 Levha
| Anahtar kelime: | 6061 Alüminyum Levha, ambalaj için alüminyum levha, 6061 H32 alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| Öfke: | O - H112 |
1050 1060 1100 3003 5052 Alaşımlı Alüminyum Rulo Rulo
| anahtar kelime: | 1050 1060 1100 alüminyum bobin, 3003 alüminyum bobin, 5052 alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
Kalınlık 0,1 mm ila 6,0 mm H12 H18 H24 H26 H28 Alüminyum Levha Bobin 1100 1060 1050 3003 5052 6063
| Anahtar kelime: | 0.1mm ila 6.0mm alüminyum sarmal, H12 H18 H24 H26 H28 Alüminyum levha/sarmal,1xxx ¢6xxx alüminyum sa |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Yapı Malzemesi Plakası İçin Yüksek Kaliteli 1050 Alüminyum Sac
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha, 1050 alüminyum levha, Yapı Malzemesi İçin Alüminyum Sac |
|---|---|
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
| Kalınlık: | 0.2mm-350mm |
5083 Eloksallı Alüminyum Levha Alüminyum Levha 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Levha
| anahtar kelime: | 5083 Alüminyum Levha,5083 Alüminyum Levha,5mm alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Çemberler Diskler Elektrikli fırın Ham madde yapışkan alüminyum levha
| ALLOY: | 3003, 3105, 5052 |
|---|---|
| öfke: | O-H112 |
| Çapraz: | 80mm-1000mm |

