Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
Fabrika Fiyatı 1050 Alüminyum Levha O-H112 Alüminyum Levha Üreticisi
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha,1050 alüminyum levha,1050 alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
Kanal Mektubu için Renkli Boyalı Alüminyum Levha ve Alüminyum Bobin
| Anahtar kelime: | Renkli Boyalı Alüminyum Levha , Renkli Boyalı Alüminyum Bobin , Kanal Mektubu için Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
Parlak Alüminyum Ayna Levhası Yüksek Yansıtıcı Alüminyum Yansıma Levhası
| Ürün Adı: | cilalı alüminyum ayna levhası, ayna alüminyum levhası, yansıtıcı alüminyum levhası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Şerit Kesme 0.2 0.3 0.4 0.5 0.6 3.0mm Damgalama 1060 Alüminyum Bobin
| Alüminyum alaşımı: | 1060 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
Spot Tedarik Double Zero Alüminyum folyo 6-7mic 450-700mm 1235 8079 Alaşım
| Alaşım: | 1235 8079 |
|---|---|
| Temperatör: | O, F, H12, H18, H22, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
3003H ve 8011 H14 Alüminyum Rulo Alüminyum Levha Alüminyum Rulo
| anahtar kelime: | 3003H Alüminyum Rulo , 8011 H14 Alüminyum Rulo , 3003 h14 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3004 Alüminyum folyo yuvarlak gıda ambalajları için öğle yemeği kutusu konteyner kapağı
| Türü: | Dikdörtgen, yuvarlak, kare, vb. |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| Uygulama: | Yemek paketleme |
1050 3003 8011 2.0mm 4.0mm Alüminyum Rulo Rulo Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu
| anahtar kelime: | alüminyum bobin 8011, alüminyum bobin 3003, alüminyum bobin rulosu |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5A06 Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Sac Levha H112 5083 5052 5059
| Yüzey: | Kaplanmış |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
| Alaşım: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011,vb. |
Eloksallı Alüminyum Levha Levha 1060 1100 3003 5083 6061 1000mm
| Genişlik: | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| sertifika: | ISO, SGS, BV |
| öfke: | Ö, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |

