Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
8011 8006 Gıda Alüminyum Rulo Folyo 3003 3004 Paket Yemek Kutusu için
| Ürün adı: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlık: | 6-20 mikron |
Düz yüzey 10-20 mikron kalınlığı 0.006-0.2 mm film mükemmel bariyer özellikleri ve üretim süreçlerinde performans sunuyor
| Application: | Cigarette Packaging, Lamination And Food Packaging, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |
0.02mm Gıda Kavurma Paketleme Gıda Alüminyum Folyo 50M/100M/150M
| Malzeme: | Alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 8011 |
| Kalınlığı: | 10mik 12mik 14mik 15mik 18mik 20mik |
Alüminyum Alaşımlı Levha Yüksek Korozyon 3003 3105 3005 h14 h24 h112 h16 h22 h32 Rulo Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levhalar 3003 , Ruloda Alüminyum Levha , Alüminyum Alaşımlı Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A3003,A3004,A3105 |
314x204mm Alüminyum kızartma çanaklığı Tek kullanımlık dikdörtgen folyo tepsileri
| Ürün Adı: | Tek Kullanımlık Dikdörtgen Folyo Kavurma Tepsileri |
|---|---|
| Malzeme: | %99 Saf Alüminyum Folyo |
| Alaşım: | 3004 8011 |
Yeni Enerji Pilleri Yumuşak Bağlantı 1060 Alüminyum Şerit O Sıcaklık 0.1 0.2 0.3mm Kalınlık
| Sınıf: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,1 mm, 0,2 mm, 0,3 mm |
Aşçılık malzemeleri Alüminyum Disk Alaşımı 1050 1060 1100 3003 3004 3104 5052
| Sınıf: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Thickness: | 0.15-6.5mm |
5052 6061 8011 0.2-10mm kalınlığında alüminyum plaka alüminyum bobin alüminyum şerit fabrika doğrudan teslimat
| Name: | Aluminum Strip |
|---|---|
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Alloy: | 1000series-8000series |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Alaşım: | 1000/3000/5000/6000/vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.2mm - 8mm veya özelleştirilmiş |
Alüminyum Rulo 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 Alüminyum Sac Rulo
| anahtar kelime: | 1050 1060 1100 Alüminyum Rulo , 3003 3105 Alüminyum Rulo , 5052 6061 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

