Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
Gıda Hizmetleri Folyoları Restoran Fırıncılık Catering için 1000ft Ticari Sınıf Yapışkanlık Yok Folyo Sargısı
| Keyword: | Foodservice Foil 1000ft Commercial Grade 8011 Aluminum Foil Roll |
|---|---|
| Boyut: | 1000 feet * 12 inç |
| Thickness: | 12/14/16/18/20/25 microns |
Foliya Ramekins Yuvarlak Foliya Pans Mikrodalga Fırını Foliya Tepsisi için Yumuşak Duvar
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Boyut: | 84x75x54mm |
| Şekli: | yuvarlak |
230ml Siyah ve Altın Sıcaklık Dükkanlı Tek kullanımlık yuvarlak kavanoz kapaklı
| Ürün Adı: | 230ml 8 oz Siyah ve Altın Isı Yalıtımlı Folyo Tavalar |
|---|---|
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
| Şekli: | yuvarlak |
Alüminyum Alışveriş Kapları 450ml 500ml 750ml Folyo Teneke Tepsiler Alüminyum Alışveriş Kapları
| Malzeme: | %99 Saf Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 3003, 3004, 8011 vb. |
| Türü: | Dikdörtgen |
Gıda ambalajı ihtiyaçları için 580ml kapasiteli siyah ve altın kapalı folyo tavukları
| Türü: | yuvarlak |
|---|---|
| Çiğ madde: | 8011 Alüminyum Folyo |
| Boyut: | 190*26mm/7.48*1.02 inç |
57.4 Fl Oz Alüminyum Kazerole Pan Tek kullanımlık Kazerole Konteynerler
| Adı: | Dikdörtgen folyo kavanoz konteynerleri |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| Alaşım: | 8011 3003 3004 |
Foliya Çekim Özel Çekim Çekim Foliya 8011 Alaşım Yağı - Kaplı Foliya
| Ürün Adı: | Foliya Çekim Özel Çekim |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| Örnek: | Özgür |
Esnek Folyo Kanalı 8011 O Dayanıklı alüminyum folyo esnek kanalı
| Alaşım: | 8011 O |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kalınlığı: | 0.08-0.2mm, vb. |
273x165mm Mutfak folyoları ağır işleme gıda ambalajı alüminyum kağıt ruloları
| Malzeme: | 8011 O Temperli Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Kalınlığı: | 10-25 mikron veya ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR |
| Türü: | rulolar veya levhalar |
200 Sayfa 500 Sayfa Pop-Up Alüminyum Mutfak Folyo Yaprakları Gıda Paketleri için
| Ürün Adı: | Açılır alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 8011 |
| Tarzı: | Çıkıntılı ve renkli |

