Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
8x8 Pan Ekmek Kare Alüminyum Pan Pasta Folyo Pan 8x8 Inch Pişirme
| Adı: | Kare Folyo Tava |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| Alaşım: | 8011 |
Altın Yumuşak Duvarlı Sıcaklık Sızdırma Kapakları Plastik Kapaklı Foliya Gıda Kapakları
| Adı: | Altın Pürüzsüz Duvarlı Paket Servis Folyo Gıda Kapları |
|---|---|
| Boyut: | 220x150x45mm |
| Ağırlık: | 19.6G |
16oz Düz Duvarlı Siyah ve Altın Mini Uzun Foliya Kapaklı Taşınabilir Tencere
| Adı: | 16oz Düz Duvarlı Siyah ve Altın Mini Uzun Foliya Kapaklı Taşınabilir Tencere |
|---|---|
| Uzunluk: | 6 1/4 İnç |
| Genişliği: | 4 3/8 İnç |
Karayolu Siyah Yumuşak Folyo Fırın Mini Tek kullanımlık Cupcake Take-out Pan
| Adı: | 150ml Kare Siyah Pürüzsüz Folyo Pişirme Tavaları Mini |
|---|---|
| Boyut: | 90x90x35mm |
| Kapasite: | 150ml |
1 3 Foliya Buhar Masa Pan Foliya Kapakları - 100 Kutusu 64 Oz
| Adı: | 1 3 folyo buharlı masa tava |
|---|---|
| Üst çıkış boyutu: | 12-5/8" x 6-1/2" |
| En büyük boyut: | 11 1/2 inç x 5 1/2 inç |
Mutfak, fırın ve mikrodalga için alüminyum folyo ruloları
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 8011 |
| Kalınlığı: | 10mik 12mik 14mik 15mik 18mik 20mik |
Küçük Folyo Panseri Küçük Folyo Fırın Ekmek Ekmek Ekmek Pans Tek kullanımlık
| Adı: | Küçük Folyo Kapları |
|---|---|
| Malzeme: | 3003 8011 Alüminyum Folyo |
| Kapasite: | 260ml 450ml 600ml 700ml 750ml, vb. |
Alüminyum folyo kağıt rulo 8011 11 12 13 15 Mikron 30cm yapışkan olmayan Mutfak Kullanımı Alüminyum folyo kağıt
| Product Name: | Aluminium Foil Paper Roll Household |
|---|---|
| Grade: | 1050 1235 3003 3004 8011 8006 8079, etc |
| Temper: | O temper |
30cm hava kızartması Alüminyum folyo 8011 Ev işçiliği pişirme yapışkan olmayan teneke kağıt rulo
| Malzeme: | 8011 Hanehalkı Pişirme Yapışmaz Kalay Kağıt Rulosu |
|---|---|
| Kalınlığı: | 10/15/18/20 mikron veya özelleştirilebilir |
| Türü: | Rulo |
Sigara folyoları Saf folyo 1235 0.0065mm 0.007mm Tek Yumuşak Sigara Paket Folyoları
| Anahtar Kelime: | Sigara Folyosu Saf Folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |

