Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
Kalp Şekilli Folyo Pans 100ml Kalp Şekilli Alüminyum Pans 2.9g Ağırlık
| Adı: | Mini Kalp Şekilli Tavalar |
|---|---|
| Malzeme: | 8011 Alüminyum Folyo |
| Kapasite: | 100ml |
Düşük Fiyat Alaşım 1050 1060 1070 1100 3A21 3003 3103 3004 5052 8011 Bobinli Alüminyum Şerit (alu şerit)
| anahtar kelime: | 1100 Alüminyum Şerit Bobin, kanal harf bobini alüminyum, 1050 1060 alüminyum alaşım bobin |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
Yemek pişirmek için tam boyutlu levha 240 oz Alüminyum folyo pasta tava
| Çiğ madde: | Alüminyum folyo alaşımı |
|---|---|
| Ölçer: | 80 |
| Kapasite: | 240.0 oz |
Customeried Gümüş Alüminyum Alaşımlı Folyo Rulo 6 mikron 8011 1100 Uzunluk
| Marka: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Uzunluk: | İhtiyacınıza göre |
8011 1235 1100 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 0.08 - 0.15mm Gıda Sınıfı
| anahtar kelime: | Ambalaj için Alüminyum Folyo Ruloları,Alüminyum Folyo 35 Mikron,1235 Alüminyum Folyo 215 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
8006 8021 8079 Alüminyum Folyo Rulo 11 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| Anahtar kelime: | 8021 Alüminyum Folyo,8006 Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı,11 Mikron alüminyum folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Yoğurt Kapak Folyo 8011 Antibakteriyel Güvenlik ve Hijyen
| Alloy: | 8011, etc |
|---|---|
| Temper: | O, etc |
| Thickness: | 0.012-0.1mm, etc |
1060 8011 8021 8079 Yüksek Dyne Değeri Farmasötik Folyo 48 56 70 Dyne
| Alaşım: | 1060 8011 8021 8079 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Tedavi: | Kompozit, Kaplamalı, Rulo, Özel |
3mm Alüminyum Şerit Bobin 1050 1060 1070 1100 3A21 3003 3103 3004 5052 8011 Alüminyum Şerit Bobin
| İsim: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Anavatan:: | Çin |
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
Alüminyum alaşım şeridi 5052 5182 8011 O H12 H14 H16 H18 H19 İçki kapağı için
| Alaşım: | 5000 Serisi, 8000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,2 mm-5,0 mm |

