Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum coil ] eşleşme 288 Ürünler.
Tavan için Alaşım T351 Temper Alüminyum Levha 12mm 15mm
| anahtar kelime: | alüminyum levha fiyatı , 16 mm kalınlığında alüminyum levha , 25 mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
7075 T6 Havacılık Sınıfı Alüminyum Levha Eloksallı Değirmen Finish
| anahtar kelime: | 7075 alüminyum levha , alüminyum 7075 t6 , 7000 Serisi Alüminyum Alaşımlı Levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
Özel 0.3mm 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm 4mm Kalın Alüminyum Sac Levha
| Anahtar kelime: | özel alüminyum levha,2mm 3mm kalınlığında alüminyum levha,4mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1050 1060 Bina Kaplama İçin Kaplamalı Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha 5083 , 6061 alüminyum alaşımlı levha , 3003 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
3003 1000 Serisi H24 Oluklu Alüminyum Çatı Levhası Yanmaz
| anahtar kelime: | Alüminyum Çatı Kaplama Levhası , 3003 H24 Oluklu Alüminyum Çatı Levhası , Alüminyum Çatı |
|---|---|
| Malzeme: | 1000 serisi, 3000 serisi, 5000 serisi, 6000 serisi alüminyum levha |
| Teknik: | Sıcak Haddelenmiş |
Ev 6 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 150m Kokusuz Ambalaj
| anahtar kelime: | 6 mikron alüminyum folyo , Alüminyum Folyo İthalatçıları , Ambalaj için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Büyük Kapasite Alufoil Oblong / Yuvarlak 12 LB Kablo ile Konteyner
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Marka: | YONGSHENG |
| Renk: | Gümüş, altın, siyah, özelleştirilmiş |
1 3 Foliya Buhar Masa Pan Foliya Kapakları - 100 Kutusu 64 Oz
| Adı: | 1 3 folyo buharlı masa tava |
|---|---|
| Üst çıkış boyutu: | 12-5/8" x 6-1/2" |
| En büyük boyut: | 11 1/2 inç x 5 1/2 inç |
450 ml Alüminyum folyo konteyner Gıda ve fırın paketleme konteyneri
| Hammadde: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| Özel sipariş: | Kabul etmek |
1xxx 3xxx Nijerya'da En İyi Alüminyum Çatı Sayfası 0.3mm-0.7 Alüminyum Çatı Sayfası
| anahtar kelime: | nijerya'daki en iyi alüminyum çatı kaplama levhası, alüminyum levha 0.3mm, alüminyum çatı kaplam |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

