Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ silver aluminum pan container ] eşleşme 77 Ürünler.
267oz Oval Alüminyum Folyo Türkiye Tepsisi Büyük Folyo Kızartma Tencere Paketleme
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum |
|---|---|
| Şekli: | Oval |
| Renk: | Gümüş |
Paslanmaz 1100 Alüminyum Alaşımlı Daire Diskleri 80 - 1000mm Kalınlık 0.1mm
| Başvuru: | Tencere, Tava, Fritöz vb. |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Çap: | 80-1000mm |
1LB Alüminyum folyo uzunluklu öğle yemeği kutusu - çok yönlü gıda kapı için tavuk
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 3004, 8011 |
| Topla.: | 148x122 mm (5,83x4,80") |
Tek kullanımlık Tart Pans Mini Tart Cup Apple Round Mold Tray Tins
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Boyut: | 125x32mm |
| Şekli: | yuvarlak |
ISO Gümüş Alüminyum Alaşımlı Daire 3003 Çap 80 - 1000mm Kalınlık 0,13 - 6,5mm
| Şekil: | daire |
|---|---|
| Çap: | 80-1000mm |
| Hata payı: | Gereksiniminiz Olarak |
Kağıt Alüminyum Folyo Film Kg Fiyatı 1235 5052 Gıda Kapları için Alüminyum Folyo
| Anahtar Kelime: | alüminyum folyo filmi, folyo kağıdı alüminyum folyo, alüminyum folyo 1235 |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Folyo Alüminyum Ruloları jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulosu
| anahtar kelime: | 8011 alüminyum folyo, folyo alüminyum rulolar, Alüminyum Folyo Rulo |
|---|---|
| Kalem: | Tedarikçi İkram Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıdı, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Folyo |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Çemberler Diskler Elektrikli fırın Ham madde yapışkan alüminyum levha
| ALLOY: | 3003, 3105, 5052 |
|---|---|
| öfke: | O-H112 |
| Çapraz: | 80mm-1000mm |
Alüminyum Folyo Rulo 38 mikron 300 mm 3003 3004 3105 Food Grade Alüminyum Folyo Rulo Jumbo
| anahtar kelime: | Rulo Alüminyum Folyo, Alüminyum Folyo Rulo Jumbo, alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
3003 3004 3105 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 38 Mikron 300mm Alüminyum Folyo 12x1000
| Anahtar Kelime: | Alüminyum Folyo Rulo Jumbo,alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |

