Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ silver aluminum pan container ] eşleşme 77 Ürünler.
Alüminyum folyo Gıda Konteyneri Dikdörtgen Alüminyum Ekmek Pişirme Folyo Taşı
| Alaşım: | 8011 3003 |
|---|---|
| Örnek: | Özgür |
| Sınıf: | Gıda sınıfı |
Küçük boyutlu tek kullanımlık folyo kavanoz veya hava kızartma kavanozu
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 3003, 3004, 8011 vb. |
| Temperatör: | Ç, H14 |
Döner folyolar kapaklı dondurucu ve fırın güvenli pişirme pişirme kızartma bir - zaman
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| kullanımlar: | Gıda Ambalajı |
| Renk: | Gümüş |
Alüminyum Tek kullanımlık tepsisi Alüminyum folyo plaka Uzunluklu yuvarlak kare şekli
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen, yuvarlak, kare vb. |
| Renk: | Gümüş |
3. Ev içi alüminyum folyo ambalajı için kapağı olan folyo tabak
| şekli: | dikdörtgen |
|---|---|
| OEM: | Kullanılabilir |
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
1000ml Alüminyum Folyo Tencere 8011 Yemek Alüminyum Folyo Kapaklı Fırın Kapak
| Boyut: | Çeşitli Boyutlar Mevcuttur |
|---|---|
| şekli: | dikdörtgen |
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
Tekrar kullanılabilir Ekolojik dostu Alüminyum folyo tavası 20 - 200mic Kalınlığı 2.25lb
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 8011 H22, Gıda Sınıfı |
|---|---|
| Türü: | Alüminyum folyo kap/alüminyum folyo tava/alüminyum folyo tepsi |
| Aliminyum folyo: | %99,7 saf alüminyum |
Foliya Ramekins Yuvarlak Foliya Pans Mikrodalga Fırını Foliya Tepsisi için Yumuşak Duvar
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Boyut: | 84x75x54mm |
| Şekli: | yuvarlak |
9x9x2 kare alüminyum folyo tavukları pişirme teneke folyo hava kızartma kapları
| Adı: | 9x9 Kare Alüminyum Folyo Tavalar |
|---|---|
| Malzeme: | 8011 alüminyum folyo |
| Boyut: | 230x230x4,7cm |
16oz Düz Duvarlı Siyah ve Altın Mini Uzun Foliya Kapaklı Taşınabilir Tencere
| Adı: | 16oz Düz Duvarlı Siyah ve Altın Mini Uzun Foliya Kapaklı Taşınabilir Tencere |
|---|---|
| Uzunluk: | 6 1/4 İnç |
| Genişliği: | 4 3/8 İnç |

