Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ silver aluminum pan container ] eşleşme 77 Ürünler.
Sıcak ve Soğuk Dörtgen Alüminyum Lasanya Tepsisi Tek kullanımlık Alüminyum Folyo Lasanya Tepsisi
| Malzeme: | %99 Saf Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 3003 3004 8011 |
| Topla.: | 429x319mm |
Konteyner 380ml Alüminyum folyo Yemek Kutusu Kapağı Dörtgen / Yuvarlak
| ALLOY: | 3003/8011 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kapasite: | 380 ml/11,8 ons |
Altın Yumuşak Duvarlı Sıcaklık Sızdırma Kapakları Plastik Kapaklı Foliya Gıda Kapakları
| Adı: | Altın Pürüzsüz Duvarlı Paket Servis Folyo Gıda Kapları |
|---|---|
| Boyut: | 220x150x45mm |
| Ağırlık: | 19.6G |
Tek kullanımlık yuvarlak alüminyum folyo kavanoz kapaklı ağır işleme folyo kavanoz yemek kavanozu
| Adı: | Yuvarlak Alüminyum Folyo Tencere |
|---|---|
| Kapasite: | 260-9700ml |
| Kalınlığı: | 0,042 mm-0,183 mm |
10 - 20 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Isıya Dayanıklı Ahşap Ambalaj
| Uzunluk: | İhtiyacınıza göre |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Alüminyum |
57.4 Fl Oz Alüminyum Kazerole Pan Tek kullanımlık Kazerole Konteynerler
| Adı: | Dikdörtgen folyo kavanoz konteynerleri |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| Alaşım: | 8011 3003 3004 |
Derin Ağır - görev Tek kullanımlık ve kullanışlı Yarım Boyutlu Buhar Masası Alüminyum Folyo Pan
| Malzeme: | %99 Saf Alüminyum Folyo |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 3004, 8011 vb. |
| Türü: | Dikdörtgen |
20x13 " büyük folyo tava tek kullanımlık götürülebilir derin tekrar kullanılabilir alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Parti için Alüminyum Folyo Buharda Pişirilebilen Tava |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Kapasite: | 850ml |
Yemek pişirmek için tam boyutlu levha 240 oz Alüminyum folyo pasta tava
| Çiğ madde: | Alüminyum folyo alaşımı |
|---|---|
| Ölçer: | 80 |
| Kapasite: | 240.0 oz |
1 3 Foliya Buhar Masa Pan Foliya Kapakları - 100 Kutusu 64 Oz
| Adı: | 1 3 folyo buharlı masa tava |
|---|---|
| Üst çıkış boyutu: | 12-5/8" x 6-1/2" |
| En büyük boyut: | 11 1/2 inç x 5 1/2 inç |

