Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ silver aluminum pan container ] eşleşme 77 Ürünler.
Yarım büyüklükte tek kullanımlık alüminyum folyo tavukları yemek pişirme plastik kapağı olan alüminyum folyo tepsisi
| OEM: | Kullanılabilir |
|---|---|
| Özellik: | çevre dostu |
| Kullanımı: | Yemek paketleme |
Alüminyum Folyo Pans 21x13 Tam Boy Steam Pans Alüminyum Folyo Platerler
| Adı: | Dikdörtgen Folyo Kaplar |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| Alaşım: | 8011 3003 3004 |
1 2 Boyut Folyo 4 Ekstra Derin Buhar Masa Çanakkale Alüminyum Buhar Masa Kızartma Çanakkale
| Adı: | Yarım büyüklükte ekstra derin buharlı masa tava |
|---|---|
| Üst çıkış boyutu: | 123⁄4 "x 103⁄8" |
| En büyük boyut: | 11¾" x 9½" |
Alüminyum Buhar Masası Sığ 9 X 13 " Folyo Pans Yarım Boyutlu Uzun Kap
| Alaşım: | 3003, 3004, 8011 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Renk: | Gümüş, Altın, Özelleştirilmiş |
Karayolu Siyah Yumuşak Folyo Fırın Mini Tek kullanımlık Cupcake Take-out Pan
| Adı: | 150ml Kare Siyah Pürüzsüz Folyo Pişirme Tavaları Mini |
|---|---|
| Boyut: | 90x90x35mm |
| Kapasite: | 150ml |
2270ml Oval Alüminyum Folyo Akşam Yemeği Tabağı Balık Tencereleri Folyo Grilling BBQ Konteyneri
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| İşlem Türü: | Damgalama |
| Özel sipariş: | Kabul et. |
Tek kullanımlık teneke folyo pişirme ambalajı Teneke yumurta tart folyo tepsisi pişirme turtası
| Ürün Adı: | Yumurtalı tart tavası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
| Boyut: | Özelleştirme |
50 kalibreli BBQ Alüminyum folyo kızartma tava kızartma teneke folyo tepsisi
| Adı: | Dikdörtgen Kavurma Tavası |
|---|---|
| Ağırlık: | 11,0 lb |
| Genişliği: | 14 inç |
Ev Alüminyum folyo bardaklar Mini Yumurta Tart Kalıp Pan pişirme için 4 oz
| ALLOY: | 3003, 8011 |
|---|---|
| Boyut: | Çeşitli Boyutlar Mevcuttur |
| OEM: | Kullanılabilir |
Tek kullanımlık Pan Alu folyo konteynerleri 800ml Tek kullanımlık fırın levhaları
| Alaşım: | 3003, 3004, 8011 vb. |
|---|---|
| Boyut: | 211x145x42mm |
| Kapasite: | 800ml |

