Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ silver aluminum pan container ] eşleşme 77 Ürünler.
Tek kullanımlık gıda sınıfı alüminyum folyo tava 300 ml dikdörtgen kap
| Malzeme: | 3003 3004 8011 alüminyum folyo |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen veya Özelleştirilmiş |
| Kullanımı: | Atıştırmalıkların, garnitürlerin, sosların, tatlıların vb. ambalajlanması. |
10x13 inç yarım boyutlu derin alıcı dikdörtgen alüminyum folyo tava
| Adı: | 3500ml Yarım Boyutlu Alüminyum Folyo Tencere |
|---|---|
| Uzunluk: | 325mm |
| Genişliği: | 262mm |
Kapaklı folyo alıcı kaplar folyo çamaşırları folyo tabaklar
| Ürün Adı: | Kapaklı Folyo Paket Servis Kapları |
|---|---|
| Şekli: | Yuvarlak/dikdörtgen/oval/özel |
| Türleri: | Tepsi/Tabak/Kase/Tava/Kutu/Tabak |
Gıda sınıfı 58085 Ekmek pişirmek için tek kullanımlık alüminyum folyo ekmek tava
| Model: | 58085 Tek Kullanımlık Alüminyum Folyo Somun Tavası |
|---|---|
| Topla.: | 200*108mm |
| Yükseklik: | 52/58 mm |
Tek kullanımlık öğle yemeği kutusu kırışıklık - ücretsiz kapak alüminyum folyo götürülebilir ambalaj kutusu
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,03-0,2 mm |
| Renk: | Gümüş, altın, özelleştirilmiş |
Yuvarlak Alüminyum folyo pizza fırınları / plastik / folyo / kağıt kapağı olan tepsiler
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Cuatom Siparişi: | Kabul et. |
| Kullanımı: | Ev kullanımı, götür |
Foliya Kutusu Tek kullanımlık Catering Alüminyum Foliya Parti Aktiviteleri İçin Hizmet Panı
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Renk: | Gümüş |
6.8 Oz Dikdörtgen Mini Cup Tek kullanımlık Alüminyum folyo kek ekmek tava
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Ürün Adı: | Mini Somun Tavaları |
| Üst Beden: | 16.5x6.5cm |
8.6 x 6.6 inç derin tavuk tek kullanımlık alıcı alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Dikdörtgen Alüminyum Folyo Kap |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Uzunluk: | 8.66 inç. |
7 inç kapaklı folyo tavuklar yuvarlak folyo tepsiler açık kapaklı pizza pastası tavukları
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| kullanımlar: | Gıda Ambalajı |
| Renk: | Gümüş |

