Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ polished aluminum mirror sheet ] eşleşme 340 Ürünler.
100mm Genişlik 0.2mm Kalın 3004 3003 Alüminyum Sac Rulo
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1000 Serisi 0.13mm Alüminyum Levha H22 H24 HO Alüminyum Levha Alaşımlı
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 350 mm |
Sıva Alüminyum Sac Rulo Oluk Rulo Alüminyum Rulo Kalınlığı
| Kelime: | oluk bobini alüminyum , alüminyum bobin kalınlığı , Alçı Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.5 mm Alüminyum Şerit Endüstri Binaları Paketleme için Alüminyum Bobin Şerit
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Genişliği: | 3-2600mm |
Gıda Sınıfı 8011 3003 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Fiyat Almunium Folyo Rulo Alüminyum Folyo Kağıdı
| anahtar kelime: | alüminyum folyo rulosu alüminyum folyo kağıdı, gıda sınıfı 8011 3003 alüminyum folyo jumbo rulo fiya |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Nijerya'da Alüminyum Çatı Kaplama Levhası Alüminyum Çatı Rulo Rulo 0,5 Mm Kalınlık
| anahtar kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası bobini , alüminyum çatı kaplama rulosu rulosu 0,5 mm kalınlık , nijer |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Kalın Levha 5052 5083 6061 Tekne İçin Alüminyum Levha Levha
| Anahtar Kelime: | Alüminyum kalın plaka,6061 Alüminyum plaka,5052 5083 Alüminyum plaka plaka |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ISO, RoHS |
3003H ve 8011 H14 Alüminyum Rulo Alüminyum Levha Alüminyum Rulo
| anahtar kelime: | 3003H Alüminyum Rulo , 8011 H14 Alüminyum Rulo , 3003 h14 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Römorklar için Deniz Alüminyum Levha 5754 5052 H32 4mm Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | denizcilik alüminyum levhaları , römorklar için alüminyum levha , 5052 h32 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
4x10 Alüminyum Sac 2mm 4mm Kalınlık 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Alüminyum Alaşımlı Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

