Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ polished aluminum mirror sheet ] eşleşme 340 Ürünler.
Mutfak Gereçleri için Çap 80mm 1000mm Büyük Alüminyum Disk
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,5 mm - 6,5 mm |
0.012-0.1mm 3003 H13 Bal sapı folyoları için alüminyum folyo
| Alaşım: | 3003, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | H18, H19, vb. |
| Kalınlığı: | 0,012-0,1 mm |
Aynalı Yüzey Alüminyum Levha, Ağırlıklı Olarak 1xxx, 3xxx ve 5xxx Serisi Alaşımlardan Üretilir
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
| Kalınlığı: | 0,2 mm - 6,0 mm |
1060 1070 H12 Aynalı Alüminyum Aydınlatma Yansıtıcı Alüminyum Levha Bobini Filmli
| Ürün Adı: | 1060 1070 H12 Aynalı Alüminyum Aydınlatma Yansıtıcı Alüminyum Levha Bobini Filmli |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Temperatör: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
Yüksek Yansıtıcı Şeffaf Cilalı Reflektör Speküler Alüminyum Levha Ayna Kaplaması
| Ürün adı: | Yüksek yansıtıcı ayna kaplamalı alüminyum levha, şeffaf cilalı reflektör aynalı alüminyum levha, alü |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynak, Delme, Kesme |
Reflektör Cilalı Ayna Kaplama Eloksallı Alüminyum Levha Hava Direnci
| Ürün adı: | Eloksallı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.1mm Alüminyum Şerit Rulo 3mm 1 Serisi 3 Serisi 5 Serisi 6 Serisi 8 Serisi Sıcak Haddelenmiş
| İsim: | alüminyum bobin |
|---|---|
| sertifika: | ISO, RoHS |
| Toleranslar: | Müşterinin ihtiyacına göre |
1050 Alüminyum Alaşımlı Rulo 2mm 5mm Kalınlık Rulo Sac
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Bobin,2mm-5mm Alüminyum Bobin Fiyatı, |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Alüminyum Rulo 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 Alüminyum Sac Rulo
| anahtar kelime: | 1050 1060 1100 Alüminyum Rulo , 3003 3105 Alüminyum Rulo , 5052 6061 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Page not found, Please Back Home
| Kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası , Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama , Alüminyum Levha Çatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |

