Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ polished aluminum mirror sheet ] eşleşme 340 Ürünler.
1100 1060 3003 3105 1.2mm 2mm 3mm Kalınlığında Alüminyum Levhalar Trafik İşaretleri İçin Levhalar
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 5005 5754 5083 O H32 H34 H111 H116 H321 H112 Tekne Gemisi İçin Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha levhalar, alüminyum levha rulosu, 5052 alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 5000 serisi |
1070 endüstriyel saf alüminyum ayna alüminyum yüksek yansıtma uzunluğu ve genişliği özelleştirilebilir
| Alaşım: | 1070, 1085, 1000series, vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112, vb |
| Kalınlık: | 1.1mm-8mm |
Kaplama Tavan için Alüminyum Levha 5083 7075 Alüminyum Levha Alaşımlı Finish
| Kelime: | alüminyum 5083 levha , alüminyum levha 7075 , alüminyum tavan şeritleri ve düz alüminyum şerit |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 350 mm |
Alüminyum Levha Levha 5mm 12mm Alüminyum Levha Levha 3003 Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum levha 3003 , 12 mm alüminyum levha , alüminyum levha levha 5 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.7mm Alüminyum Oluk Bobin 1050 1060 1070 1100 3003 iniş çıkışlı Alüminyum Bobin
| Anahtar Kelime: | alüminyum bobin oluğu, alüminyum bobin 3003, alüminyum levha 0.7mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 3105 5052 Alüminyum Elmas Plaka 4x8 8/1 Sac 2200mm
| anahtar kelime: | alüminyum levha 1100,3105 alüminyum levha,5052 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Süblimasyon Alüminyum Boşluklar Sac Rulo İmalatı Alüminyum Sac
| Kelime: | süblimasyon alüminyum levha , alüminyum sac imalat , Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Alüminyum Çatı Levhası
| Kelime: | alüminyum bobin alüminyum çatı kaplama levhası, rulo halinde alüminyum çatı kaplama levhası, alüminy |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha Tedarikçisi 3003 5083 H111 Alüminyum Levha Levha Ruloları
| anahtar kelime: | alüminyum levha tedarikçisi , alüminyum levha 5083 h111 , alüminyum levha levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

