Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ polished aluminum mirror sheet ] eşleşme 340 Ürünler.
Tekne için Özel Alüminyum Levha 5083 5086 H321 H116 Deniz Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha deniz , özel alüminyum levha , 5083 deniz alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003 3105 H14 Alüminyum Levha Sac 1.2mm 4mm 7mm 12mm Kalınlık 4x10
| anahtar kelime: | 4x10 alüminyum levha, 7 mm kalınlığında alüminyum levha, 12 mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Levha Alaşımlı Levha H32 Levha 350mm
| anahtar kelime: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
Eloksallı Alüminyum Levha Standart İhracat Paketi
| Yüzey: | Parlak, Mat, Saç Çizgisi, Fırça, Kumlama, Damalı, Kabartmalı |
|---|---|
| Şekil: | Levha, Levha, Bobin |
| sertifika: | ISO, SGS, BV |
Ayna 1100 3003 Alüminyum Şerit Metal Şerit fırçalandı cilalandı
| Alaşım: | 1050 1060 3003 3004 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H24, H26, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-2,0 mm |
% 90 Yüksek Yansıtıcılıklı Yansıtıcı Alüminyum Yumuşatılmış Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Yansıtıcılığı
| Model numarası: | 1050 1060 1070 1100 3003 5052 5083 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 40mm-1270mm |
Eloksallı Alüminyum Levha İmalatı 4mm 6mm 1060 3003 5083 6061 Alüminyum Levha
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
| Uzunluk: | 1-12M veya özelleştirilmiş |
Eloksallı 3mm 6mm 8mm 6082 6063 Alüminyum Sac Ayna Cilalı
| Ürün adı: | Eloksallı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Gümüş Renkli Şeffaf Ayna Alüminyum Levha Bobin 0.2mm 6.0mm 3mm ila 3000mm Genişlik
| İsim: | Ayna Alüminyum Levha/Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Eloksallı Alüminyum Levha Levhalar 5052-H38 5005 H34 5754 İşaretler İçin Alüminyum Sac
| anahtar kelime: | alüminyum levha bobin , 4x8 alüminyum levha fiyatı , işaretler için alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

