Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ polished aluminum mirror sheet ] eşleşme 340 Ürünler.
Morrir Alüminyum Yansıtıcı Yaprak Rulolar Sonlu cilalanmış yapraklar
| Kalınlık: | 0.1-10MM |
|---|---|
| Genişlik: | 10-1500mm |
| Uzunluk: | 1m-12m veya özelleştirilmiş |
Eloksallı Alüminyum Levha Levha 1060 1100 3003 5083 6061 1000mm
| Genişlik: | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| sertifika: | ISO, SGS, BV |
| öfke: | Ö, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Armatür Endüstrileri İçin Lamba Paneli 0.4mm Ayna kabartmalı Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Ayna Alüminyum Levha / Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5A06 Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Sac Levha H112 5083 5052 5059
| Yüzey: | Kaplanmış |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
| Alaşım: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011,vb. |
Özel Parlatma Yüksek Yansıtıcı Ayna Alüminyum Levha Levha
| Ürün adı: | Ayna Kaplama Alüminyum Levha Levha , Özel Parlatma Alüminyum Levha Levha , Yüksek Yansıtıcı Alüminyu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Özel Parlatma Yüksek Yansıtıcı Ayna Finish Alüminyum Sac Levha
| Ürün adı: | Ayna Kaplama Alüminyum Levha Levha , Özel Parlatma Alüminyum Levha Levha , Yüksek Yansıtıcı Alüminyu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1000 Serisi Yüksek Yansıtıcı Alüminyum Yaprak Ayna Poliş Alüminyum Yaprak Bobini
| ALLOY: | 1000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,1-5,0 mm |
3mm 4mm 1100 3003 5083 6061 Ayna cilalı yansıtıcı embossed alüminyum döşeme plağı çerezli
| Adı: | cilalı ayna |
|---|---|
| Alaşım: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061, vb. |
| Temperatör: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, vb. |
Alüminyum Levha İmalatı 6061 Alüminyum Levha Kg Fiyatı 6082 t6 6061 t651 Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | Alüminyum 6061 t6 kalınlığı 4 mm, alüminyum bobin tabaka, alüminyum 6061 t4 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.5-6mm Kalınlık Alüminyum Levha 1050 1060 3003 5052 5754 5083 A6061 T6 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 6061 alüminyum sac , alüminyum levha 5052 5083 6061 , 2 mm kalınlık 6061 t6 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

