Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pe pvdf aluminum alloy coil ] eşleşme 148 Ürünler.
Basılı metal levha kaplı alüminyum bobin 3003 3104 3105 H16 4 x 8 bobin rulo
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
5000 Serisi Alaşım Rengi Alüminyum önceden boyanmış kaplı alüminyum bobini
| Alaşım/Sınıf: | 5052 5652 5154 5254 5454 5083 5754 5A02, vb. |
|---|---|
| öfke: | O-H112, vb |
| Genişliği: | 10mm-1600mm |
Alüminyum bobinleri Alüminyum bobin ruloları Renk kaplı Alüminyum bobinleri Yaprak metal ruloları
| ALLOY: | 1050 1100 3003 3004 5051 5052 6061 |
|---|---|
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
1xxx 3xxx 5xxx Renkli Kaplamalı Alüminyum Bobin 1200mm Genişlik veya Özelleştirilmiş
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Asansör Duvarı İçin 1000mm 1600mm 0.35mm Kaplamalı Boyalı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Logo Custom ile 1600mm 5052 Kaplamalı Alüminyum Sac Rulo Rulo
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
6.0mm 1100 H24 Boyalı Renkli Kaplamalı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.2mm-0.8mm 5052 5005 5083 5086 H12 Renkli Kaplamalı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3004 renk kaplı alüminyum rulo, ev aletleri kasaları için özel korozyon koruma malzemesi, 0.2-2.0mm özel boyutlar
| Alloy/Grade: | 1060, 3004, 5052, etc |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Tolerans: | ±% 1 |
5000 Serisi Alüminyum Rulo Üreticisi 0.2mm 0.32mm 1mm 2mm 4mm 5005 5754 5182 5052 5083 Alüminyum Rulo Rulo
| anahtar kelime: | 5000 Serisi Alüminyum Rulo,5083 Alüminyum Rulo,5052 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alüminyum alaşımı: | A5052,A5005,A5083,A5754 |

