Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pe pvdf aluminum alloy coil ] eşleşme 148 Ürünler.
Kalınlık 6.0mm Renkli Kaplı Eloksallı Alüminyum Levhalar PVDF Kaplama
| Ürün adı: | boyalı Alüminyum Rulo / Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |
1000 ve 3000 Serisi PVC Kaplı Alüminyum Rulo 0.6mm Ahşap Desenli Alüminyum Rulo Stok Oluk Çatı Duvar İçin
| Alaşım: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.2-3mm |
Özel Renkli Kabartma PVDF Kaplama Boyalı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | boyalı Alüminyum Rulo / Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |
1060 Alaşım 0,5 Mm Kalınlık Yalıtım Renk Kaplı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
İnşaat PVDF Renk Kaplı Alüminyum Rulo Pas Önleme
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 PVDF Kaplama Boyalı Alüminyum Bobin Anti Darbe
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1000 3000 serisi dış mekan mimari renkli alüminyum bobinleri, renk on yıl dayanır, hafif ve çevre dostu
| Alaşım: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, vb. |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.2-3mm |
Özelleştirilmiş A3003 3004 3104 H18 Boyalı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Sanayi için Kabartma 3004 H22 Renk Kaplı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | boyalı Alüminyum Rulo / Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |
Alaşım 1060 3003 3004 5052 Temper H24 H19 Renkli kaplı alüminyum bobini
| ALLOY: | 1000 3000 5000 6000 serisi |
|---|---|
| öfke: | O H14 H18 H24 H36 T4 T8 T351, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2 mm-6,5 mm |

