Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pe pvdf aluminum alloy coil ] eşleşme 148 Ürünler.
6.0mm 5251 H26 Renkli Kaplamalı Alüminyum Bobin Pvd Kaplama Alüminyum
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
T351 Temper ile 6.5mm Kalınlık Ahşap Tahıl Boyalı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | Renk (Kaplama) Alüminyum Rulo / Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 Alüminyum Levha Levha Bobin Şerit Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 3003 Alüminyum Levha Levha , 5005 Alüminyum Levha , alüminyum levha rulosu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Perde Duvar Alüminyum Levha 3003 3105 3005 3004 Alüminyum Alaşımlı Levha Bina İçin Alüminyum Levha Bobin
| anahtar kelime: | Perde Duvar Alüminyum Levha , 3003 Alüminyum Levha , 3105 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A3003,A3004,A3105 |
Tencere için 1050HO A3003 Alüminyum Daire Yuvarlak Disk Alüminyum Levha Tava Alüminyum Disk
| Ürün adı: | 1050HO alüminyum daire alüminyum, alüminyum levha tava, tencere için alüminyum disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
1100 Alüminyum Bobin Endüstriyel Sınıf Saf 1mm 2mm 3mm 5mm Mill Finish
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |
0.1mm Eloksallı Alüminyum Levha Levha 5mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm T351
| İsim: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
OEM ODM 6mm 5000 6000 Serisi Ön Boyalı Alüminyum Levha
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 6,5 mm |
1060 3003 3004 3005 5052 PVDF, PE Renkli Kaplama Alüminyum Bobin / Yaprak
| Alaşım/Sınıf: | 1060 1100 3003 3005 5052 |
|---|---|
| öfke: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,2 mm-6,5 mm |
1050 1100 3003 PE Boyalı Renkli Kaplı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | Renk (Kaplama) Alüminyum Rulo / Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |

