Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pe pvdf aluminum alloy coil ] eşleşme 148 Ürünler.
1050 H18 Alüminyum Bobin 3105 O Çatı için 0.3mm-6mm sıcaklık 1000mm-1500mm genişlik
| Adı: | 1050 H18 Alüminyum Bobin 3105 o Temper |
|---|---|
| Temperatör: | O - H112 |
| Kalınlığı: | 0,2 mm-8,0 mm |
1100 1050 1060 3003 3105 Parlatma Alüminyum Disk Daire Plaka Tencere için Alüminyum Disk
| Ürün adı: | alüminyum daire 3003 , 1060 alüminyum daire disk , alüminyum daire yuvarlak alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Altın renkli kaplı alüminyum folyo için alüminyum folyo yemek kutusu, yüksek sıcaklığa dayanıklı, yırtılma dayanıklı, giyim dayanıklı 0.022 6.5mm
| Alaşım: | 1014, 8011, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8, vb. |
| Kalınlığı: | 0.022-6.5mm |
6.0mm Ahşap Tahıl Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
8000series Renkli Kaplamalı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 1060 1100 3003 HO Alüminyum Çember Yuvarlak Tencere Mutfak Gereçleri ve Işıklar İçin
| Ürün adı: | Alüminyum Disk Daire , alüminyum daire 1100 , alüminyum disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Yapı Malzemesi Plakası İçin Yüksek Kaliteli 1050 Alüminyum Sac
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha, 1050 alüminyum levha, Yapı Malzemesi İçin Alüminyum Sac |
|---|---|
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
| Kalınlık: | 0.2mm-350mm |
Fabrika Fiyatı 1050 Alüminyum Levha O-H112 Alüminyum Levha Üreticisi
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Levha,1050 alüminyum levha,1050 alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
5083 Eloksallı Alüminyum Levha Alüminyum Levha 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Levha
| anahtar kelime: | 5083 Alüminyum Levha,5083 Alüminyum Levha,5mm alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Polyester kaplı boyalı alüminyum bobini / Yüksek Kalite 0.25-1.8mm alüminyum bobini boyalı
| Alaşım: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,2-8,0 mm |

