Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ pe pvdf aluminum alloy coil ] eşleşme 148 Ürünler.
Kiremit T351 0.5mm Kalın Mavi Renkli Kaplamalı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Mimari Dekorasyon 2.0mm Kırmızı Eloksallı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Renkli Alüminyum Rulolar Ön boyama Boya Renkli Kaplama Alüminyum Bobin
| ALLOY: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
Özelleştirilmiş 1500mm A3003 H24 Ön Boyalı Alüminyum
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3003 Büyük Duvar için kaplı alüminyum bobin ACP 0.5x1200mm 0.6x1200mm
| Alaşım: | 3003 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,2 mm - 3,0 mm |
T851 Boyalı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
2mm 1060 Renkli Kabartma Alüminyum Levha 10mm Genişlik
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3xxx 3003 Renkli ön boyama bükme çatı alaşım kaplı alüminyum sarmaşıklar için bobinler
| Adı: | Renkli Kaplamalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Sınıf: | 1100, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3104, 3105, 5005, 5052, 5754 vb. |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
Tava Yapışmaz Pirinç Pişiriciler için Özel Alüminyum 25mm 30mm Alüminyum Disk
| Ürün adı: | alüminyum 25mm disk, alüminyum disk pirinç ocaklar, tava yapışmaz için alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Pan Non Stick için 25mm 30mm Yuvarlak Disk 1050ho A3003 Alüminyum Levha Pan Alüminyum Çember
| Ürün adı: | tava yapışmaz için alüminyum daire , 3003 alüminyum daire , 1050ho alüminyum daire alüminyum |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |

