Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] eşleşme 182 Ürünler.
Endüstriyel Makine ve Ekipman Parçaları için Performans Sağlayan Alüminyum Alaşım 3003 5052 Renkli Kaplamalı Rulo Sac Şerit
| Ürün adı: | Renkli Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım ya da değil: | Alaşım |
| Renk: | RAL Renk Müşterinin Gereksinimi |
3003 H14 Alüminyum 1mm 2mm 3mm 4mm 6mm 5mm Alüminyum alaşımlı levha
| Alloy: | 3003 |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.12-6.00mm,or customer's requirement |
Alüminyum bant bobini 3000 Serisi 3003 3004 3105 Alüminyum alaşımlı yaprak rulo
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| MOQ: | 3 Ton |
| Kalınlık: | 0,1-6,0 mm |
3 5 6 serisi Alüminyum Alaşımlı Sac Rulo Bobin Özelleştirilmiş 50mm
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,0 mm |
| Width: | 50-1500mm |
Alüminyum Çatı Kaplama Levhası Galvanizli Alüminyum Levha Rulolarda Alüminyum Çatı Kaplama Levhası
| Kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası, bobinlerde alüminyum çatı kaplama levhası, galvanizli alüminyum levh |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Özel Alüminyum Oluklu Levha Galvanizli Alüminyum Çatı Oluklu Alüminyum Çatı Panelleri
| Anahtar kelime: | Alüminyum dalgalanmış levha, galvanizli alüminyum çatı,dalgalanmış alüminyum çatı panelleri |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Elmas Sac Levha Alüminyum Kontrol Levha Alüminyum Damalı Levha Kalınlığı
| Kelime: | alüminyum baklavalı kalın sac , alüminyum elmas sac levha , alüminyum baklavalı sac |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi |
| öfke: | O-H112 |
Alüminyum 6061 T6 Alüminyum 6063 alüminyum çatı kaplama levhası
| Kelime: | alüminyum 6061 t6 , 6063 alüminyum levha , alüminyum çatı kaplama levhası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Çatı Kaplama Levhaları 1060 H24 Alüminyum Levha 3105 H24 Alüminyum Kiremit
| Kelime: | Alüminyum Çatı Levhaları , 3105 h24 Alüminyum Kiremit , 1060 h24 Alüminyum Levha |
|---|---|
| sertifika: | ISO, ROHS |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

