Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] eşleşme 182 Ürünler.
3mm Alüminyum Levha 10mm Alüminyum Levha 5x10 Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | 3mm Alüminyum Levha, 10mm Alüminyum Levha, 5x10 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
İnce Alüminyum Levha 8x4 Alüminyum Levha 6061 T6 Alüminyum Levha
| Kelime: | İnce Alüminyum Levha , 8x4 Alüminyum Levha , 6061 T6 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Nijerya'da Alüminyum Çatı Kaplama Levhası Alüminyum Çatı Rulo Rulo 0,5 Mm Kalınlık
| anahtar kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası bobini , alüminyum çatı kaplama rulosu rulosu 0,5 mm kalınlık , nijer |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama Özel Alüminyum Sac Alüminyum Çatı Kaplama Bobini
| Kelime: | oluklu alüminyum çatı kaplama , alüminyum sac özel , Alüminyum Çatı Kaplama Bobini |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Perde Duvar Yapımı İçin 3003 H14 Alüminyum Rulo Levha
| Ürün adı: | Alüminyum Rulo / Rulo |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
alüminyum kanal harf bobini Alüminyum Trim Bobini Alüminyum Levha Rulosu
| Kelime: | alüminyum trim bobini, alüminyum kanal harf bobini, alüminyum levha rulosu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Sıva Alüminyum Sac Rulo Oluk Rulo Alüminyum Rulo Kalınlığı
| Kelime: | oluk bobini alüminyum , alüminyum bobin kalınlığı , Alçı Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
2mm 4x8 Alüminyum Yaprak Araç için elmas Alüminyum kareli plaka
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T4, T8, T651 |
| Kalınlığı: | 0,1 mm - 260 mm |
1 4 inç kalınlık Alüminyum plaka 1/8 inç 10mm 6mm 3mm 1mm kalınlığı 4*8 FT
| Alüminyum alaşımı: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.1mm-2600mm |
| Genişliği: | 1000mm, 1200mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm veya istenilen ölçülerde kesim |
Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama Levhası Alüminyum Kiremit Alüminyum Çatı Kaplama Levhası
| Kelime: | Alüminyum Kiremit , alüminyum çatı kaplama levhası , Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama Levhası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

