Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] eşleşme 182 Ürünler.
4x10 Alüminyum Sac 2mm 4mm Kalınlık 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Alüminyum Alaşımlı Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Endüstriyel imalat ve ağır işlevli yapısal kullanımlar için değirmen bitmiş alüminyum plaka metal malzemesi
| Alaşım: | 1000, 3000, 5000, 6000 Serisi |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Değirmen kaplaması |
| Kalite Standardı: | ASTM B209, EN573-1 |
Denizcilik sınıfı 5052 3003 H14 Stucco Alüminyum Elmas Plaka Yaprak Elmas Çizilmiş Alüminyum Yaprak
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 H32 Alüminyum Alaşımlı Bobinler 1100 Alüminyum Bobin h24 alüminyum bobin
| Kelime: | 5052 h32 alüminyum alaşımlı bobinler , h24 alüminyum bobin , 1100 Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5 Bar Patern Elmas Alüminyum Kontrol Yaprak 5083 Çaplanmış Alüminyum Yaprak Üreticisi Çin'de
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Sac |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
Tekne için Özel Alüminyum Levha 5083 5086 H321 H116 Deniz Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha deniz , özel alüminyum levha , 5083 deniz alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Alüminyum Çekici Plakası 3000 Serisi Çıkartılmış Alüminyum Elmas Plakası 5754 5052 5083 Alüminyum Çıkış Plakası
| Ürün Adı: | 1060 Alüminyum Basamak Plakası,H34 Alüminyum Basamak Plakası,5754 5052 5083 H34 Alüminyum Basamak Pl |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
5052 H36 Alüminyum Baklavalı sac 2mm Kalın Alüminyum Baklavalı sac 3mm
| Anahtar kelime: | Alüminyum Baklavalı Sac Levha 3mm, alüminyum baklavalı sac kalınlığı, 5052 H36 Alüminyum Baklavalı S |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
1mm 1.5mm 2mm 4mm 5mm 6mm Kalınlık 6061 6063 T6 Alaşımlı Alüminyum Levha Uçak Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | Alüminyum Levha , alüminyum levha 6061 , alüminyum levha levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alüminyum alaşımı: | 6061, 6063 |
1000 3000 5000 Serisi Yuvarlak Alüminyum Alaşım Yaprak Disk Özel Alüminyum Daire
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,5 mm |
| Çapraz: | 80-1000mm |

