Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] eşleşme 182 Ürünler.
Alüminyum Levha Fiyat 6061 T6 Alüminyum Levha 5mm Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | Alüminyum Yaprak Fiyatı,6061 T6 Alüminyum Yaprak,5mm Alüminyum Plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
350mm Kalınlık AA1100 Alüminyum Levha Bobin Kaplı Yüzey
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1xxx 3xxx 5xxx Alüminyum Bobin Downspout Alüminyum Bobin 3003 Alüminyum Bobin
| Kelime: | 3003 alüminyum bobin , 1xxx 3xxx 5xxx alüminyum bobin , iniş çıkışlı alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 Alüminyum Levha 4x8 Alüminyum Levha 2mm Alüminyum Levha
| Kelime: | 5052 alüminyum levha , 2 mm alüminyum levha , 4x8 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
6061 Alüminyum Levha 6mm 5mm Alüminyum Levha 4mm Alüminyum Levha
| Kelime: | 6061 Alüminyum Levha , 5mm Alüminyum Levha , 4mm Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Eloksallı Alüminyum Levha 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Tencere ve Işıklar İçin Alüminyum Levha
| Kelime: | Eloksallı Alüminyum Levha , 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Alüminyum Levha , Tencere ve Işıklar İçin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Çatı için Alüminyum Alaşımlı Çatı Sayfası Alüminyum 3003 3105 3xxx Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 3105 alüminyum levha, 3xxx alüminyum 3003 levha, çatı için alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3000 Alaşımlı Alüminyum Levha Plaka Herhangi Uzunlukta Özel Boyutlar Hafif Dayanıklı Korozyona Dirençli Malzeme
| Alaşım ya da değil: | Alaşım mı |
|---|---|
| Başvuru: | çatı, tavan, kaplama, oluk vb. |
| Sertifika: | SGS, ISO, RoHS, vb. |
Toz Boya Eloksallı 1050 1060 1070 1100 Alüminyum Sac Rulo
| Alaşım / Sınıf: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 6,5 mm |
Çatı Kaplama Alüminyum Levha 1060 3mm Alüminyum Rulo Alüminyum Kg Fiyatı
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

