Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] eşleşme 182 Ürünler.
Alüminyum Levha Rulo Plaka 1060 1100 1050 Sanayi için Alüminyum Alaşım
| Kelime: | Alüminyum Levha Rulo , alüminyum levha 1050 , 1060 alüminyum alaşımlı fiyat |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Süblimasyon Alüminyum Boşluklar Sac Rulo İmalatı Alüminyum Sac
| Kelime: | süblimasyon alüminyum levha , alüminyum sac imalat , Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kaplama Tavan için Alüminyum Levha 5083 7075 Alüminyum Levha Alaşımlı Finish
| Kelime: | alüminyum 5083 levha , alüminyum levha 7075 , alüminyum tavan şeritleri ve düz alüminyum şerit |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 350 mm |
Alüminyum Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Alüminyum Çatı Levhası
| Kelime: | alüminyum bobin alüminyum çatı kaplama levhası, rulo halinde alüminyum çatı kaplama levhası, alüminy |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha Tedarikçisi 3003 5083 H111 Alüminyum Levha Levha Ruloları
| anahtar kelime: | alüminyum levha tedarikçisi , alüminyum levha 5083 h111 , alüminyum levha levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Ayna Cilası Alüminyum Levha Rulo Ayna Cilası Alüminyum Levha Rulo Şeridi
| Ürün adı: | Ayna Kaplama Alüminyum Levha Rulo , Ayna Cilası Alüminyum Levha , Alüminyum Levha Rulo Şeridi , Alüm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 1060 5052 3003 H14 Alüminyum Yaprak Kalınlığı Alüminyum 3003 Yaprak Plakası
| Sınıf: | 1000 3000 5000 6000 |
|---|---|
| Türü: | çarşaf |
| Temperatör: | O-H112 |
Alüminyum Levha Levha 5mm 12mm Alüminyum Levha Levha 3003 Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum levha 3003 , 12 mm alüminyum levha , alüminyum levha levha 5 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.7mm Alüminyum Oluk Bobin 1050 1060 1070 1100 3003 iniş çıkışlı Alüminyum Bobin
| Anahtar Kelime: | alüminyum bobin oluğu, alüminyum bobin 3003, alüminyum levha 0.7mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Sıva Kabartmalı Alüminyum Levha Sac Alüminyum Checker Plate 5005 H34 Alüminyum Elmas Levha
| anahtar kelime: | Sıva Kabartmalı Alüminyum Levha , Alüminyum Kontrol Plakası , 5005 H34 Alüminyum Elmas Plaka |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Desen Boyutu: | özelleştirilmiş |

