Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] eşleşme 182 Ürünler.
5051 5083 6061 Alüminyum Levha Kalın 02mm 03mm 04mm 05mm 07mm 08mm
| anahtar kelime: | alüminyum levha 5051 5083 6061 , kalın 03 mm 04 mm 05 mm alüminyum levha , 08 mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Kalın Alüminyum Levha 3003 H14 3105 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tavan için Alaşım T351 Temper Alüminyum Levha 12mm 15mm
| anahtar kelime: | alüminyum levha fiyatı , 16 mm kalınlığında alüminyum levha , 25 mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5.0mm Kabartmalı Alüminyum Levha 5052 3000 Serisi Alüminyum Elmas Plaka Levhalar
| Ürün adı: | alüminyum baklavalı sac, 5 bar alüminyum sırt plakası, 2mm alüminyum baklavalı sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3mm Kabartmalı Alüminyum Levha 8x4 Alüminyum Damalı Levha
| Ürün adı: | Alüminyum Elmas Levha Levhalar,Alüminyum Baklavalı Levha 3mm,8x4 alüminyum baklavalı kalın sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yuvarlak Alüminyum Plaka 3003 DC Alüminyum Çember Aşçılık malzemeleri yapımı için
| Alaşım: | 3003 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Çapraz: | 80-1000mm |
Siyah Elmas Plaka Levhalar 4x8 alüminyum elmas plaka alüminyum baklavalı sac
| Kelime: | Siyah Elmas Levha Levhalar , Alüminyum Damalı Levha , 4x8 Alüminyum Elmas Levha |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0.15-5mm |
Merdivenler için T851 40mm 3004 Hava Alüminyum Şerit Bobin Led Profili
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3105 H18 Led Lamba için 5.0mm Ip65 Alüminyum Bobin Şeridi
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5.0mm 3003 H14 6061 5052 Sıva Kabartmalı Alüminyum Levha Siyah Checker Plate Alüminyum
| Ürün Adı: | kabartmalı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

