Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy plate ] eşleşme 586 Ürünler.
3003 H22 Elmas Yapraklı Metal ️ Alüminyum Elmas Yapraklı Kargo Releri
| Ambalaj bilgileri: | Standart Denize Uygun Ahşap Palet Ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-20 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Custom1xxx 3xxx 5xxx 1.0mm Elmas Çubuklu Alüminyum Çerezli Yaprak Kesme Kaynak Hizmetleri
| Ürün Adı: | Elmas Kabartmalı Alüminyum |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
8006 8021 8079 Alüminyum Folyo Rulo 11 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| Anahtar kelime: | 8021 Alüminyum Folyo,8006 Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı,11 Mikron alüminyum folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Alüminyum Yaprak 1000 Serisi Alüminyum Yaprak Endüstriyel Saf Alüminyum
| Malzeme: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Stuko Kabartmalı Alüminyum Levha Rulo 1000-6000 Serisi 1.0-1.5mm
| Seviye: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
Yoğurt Kapak Folyo 8011 Antibakteriyel Güvenlik ve Hijyen
| Alloy: | 8011, etc |
|---|---|
| Temper: | O, etc |
| Thickness: | 0.012-0.1mm, etc |
8011 Antioksidasyon ve bakteri büyümesini inhibe etmek için nargile folyo
| Alaşım: | 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ö |
| Kalınlığı: | 0.008-0.025mm |
Foliya Çıkartma 8011 0.009-0.2mm Saç Düzeltme için Çıkartma Alüminyum
| Çiğ madde: | 8011 Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Genişliği: | 10-1300mm |
| Uzunluk: | herhangi |
Sanayi Dekoratif Dilme 0.2mm Alüminyum şerit 1050 H24
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
İnşaat Endüstrisi için 0.2mm H24 1060 Alüminyum Metal Şeritler
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Anavatan:: | Çin |
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |

