Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy plate ] eşleşme 586 Ürünler.
A5052 H32 Alüminyum Levha Kanal Yat Gövdeleri İçin Ön Boyalı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003 3105 5052 Alüminyum Sac Tedarikçi Toptan 4x8
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003,3105 alüminyum levha,toptan alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
T6 Anodizasyonlu Alüminyum Yaprak Çizgi Bobini Özel Boyut
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| şekli: | Levha, Levha, Bobin |
| Renk: | Gümüş, Şampanya, Siyah, Bronz, Altın vb. |
Büyük Folyo Kızartma Tencereleri Dışarıdaki Parti Aşçı Dörtgen Alüminyum Folyo Kapı
| Ürün: | Büyük Teneke Yapraklı Kızartma Tenekeleri |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Kapasite: | Yaklaşık 6000 ml |
1050 1060 1070 Alüminyum Sac 0.5mm 2mm Plaka Fiyatı
| Anahtar kelime: | Alüminyum plaka 1050,1100 alüminyum plaka,1100 alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Renkli Kaplama Çizgi Bobin Rolü 3003 3005 3105 Alaşım Sınıfı Ön Boya
| Renk: | Ral Serisi Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Genişliği: | gereksinimlerinize göre |
| Sertifika: | ISO9001, SGS, CE, CTC |
Kaplama Kalınlığı PVDF 25 Mikron 1050 1060 Alüminyum bobin stok
| Alaşım/Sınıf: | 1050 1100 3003 3105, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.022-3.0mm |
1060 H18 Alüminyum folyo 0.15mm Kalınlığı H12 Lityum pil folyo için
| Ürün Adı: | 1000 Serisi Akü Folyosu |
|---|---|
| Alaşım: | 1050 1060 1100 1235 vb. |
| Temperatör: | O, F, H12, H14, H18, H22, H24, H26, H32, vb. |
Özel 0.3mm 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm 4mm Kalın Alüminyum Sac Levha
| Anahtar kelime: | özel alüminyum levha,2mm 3mm kalınlığında alüminyum levha,4mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
5051 5083 6061 Alüminyum Levha Kalın 02mm 03mm 04mm 05mm 07mm 08mm
| anahtar kelime: | alüminyum levha 5051 5083 6061 , kalın 03 mm 04 mm 05 mm alüminyum levha , 08 mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

