Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy plate ] eşleşme 586 Ürünler.
1060 3003 3105 6061 Alüminyum Rulo Rulolar Sıva Kabartmalı Renk Kaplamalı
| anahtar kelime: | Sıva Kabartmalı Kaplamalı Alüminyum Rulo, 3105 Kaplı Alüminyum Rulo, 6061 Kaplı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000-7000 Serisi |
Ahşap Renk Kaplı Alüminyum Rulo 1050 3003 3004 3105
| anahtar kelime: | Ahşap Tahıl Kaplı Alüminyum Rulo, Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000-7000 Serisi |
1060 1100 Mill Finish Alüminyum Bobin Şeridi H112 0.2mm Kalınlık
| Adedi: | 1 ton |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,0 mm |
| Genişlik: | gereksinimlerinize göre |
0.1mm Alüminyum ayna levhası rulo cilalı şerit bobini 3003 1060
| Kalınlığı: | 0.1-10MM |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı |
| Genişliği: | 10-1500mm |
HO Alüminyum Çember Plakası
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,5 mm - 6,5 mm |
1000 Serisi 4.0mm H22 1060 İnce Metal Şeritler Alüminyum Levha
| Adı: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Alaşım: | 1000 serisi-8000 serisi |
Çin Üretimi 1100 3003 Alüminyum Bobin Yaprak Metal Rulo İyi Kaliteli
| Material: | Aluminum Material |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.3mm-8mm |
Jumbo Bobin Alüminyum Folyo Alüminyum Kanal Mektup Bobini 1100 1050 1060 Oluk İçin Alüminyum Bobin
| anahtar kelime: | Jumbo Bobin Alüminyum Folyo , Alüminyum Kanal Harf Bobini , Oluk İçin 1100 Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alüminyum alaşımı: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
Parlak ve Renkli İç Dekorasyon için PE PVDF Kaplama Renkli Kaplı Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | boyalı Alüminyum Rulo/Levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000Serisi, 3000Serisi, 5000Serisi, 6000Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Derin tabak Alüminyum folyo tavuklar Ev eşyaları çamaşırları
| Ürün Adı: | Tam büyüklükte buharlı masa tencereleri |
|---|---|
| Şekli: | Yuvarlak / dikdörtgen / oval / özel |
| Türleri: | Tepsi/Tabak/Kase/Tava/Kutu/Tabak |

