Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy plate ] eşleşme 586 Ürünler.
Naval 5083 5052 Toz Boyalı Alüminyum Levha H32 H34 Tekne İçin
| anahtar kelime: | alüminyum levha 5083, alüminyum alaşımı 5083, alüminyum levha deniz |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
Ev 6 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 150m Kokusuz Ambalaj
| anahtar kelime: | 6 mikron alüminyum folyo , Alüminyum Folyo İthalatçıları , Ambalaj için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Plain 1100 3003 6061 5083 1.0mm 1.2mm 1.5mm Stucco Embossed Aluminium Sheet Coil
| Alaşım: | 1100 3003 5052 6061, vb. |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Kalınlık: | 1mm, 1.2mm, 1.5mm, 2.0mm, 3.0mm, özel |
8011 Gıda Ambalajı Alüminyum Folyo Rulo 1500mm Genişlik ASTM B209
| Anahtar Kelime: | 8011 Alüminyum Folyo ,Alüminyum Folyo Fiyatı,Alüminyum Folyo Gıda Ambalajı |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1060 8011 8079 Alüminyum Jumbo Rulo 0.011mm Folyo Rulo Toptan Fiyatları
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo,1060 Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı,0.011mm alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
200 Sayfa 500 Sayfa Pop-Up Alüminyum Mutfak Folyo Yaprakları Gıda Paketleri için
| Ürün Adı: | Açılır alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 8011 |
| Tarzı: | Çıkıntılı ve renkli |
3003 1000 Serisi H24 Oluklu Alüminyum Çatı Levhası Yanmaz
| anahtar kelime: | Alüminyum Çatı Kaplama Levhası , 3003 H24 Oluklu Alüminyum Çatı Levhası , Alüminyum Çatı |
|---|---|
| Malzeme: | 1000 serisi, 3000 serisi, 5000 serisi, 6000 serisi alüminyum levha |
| Teknik: | Sıcak Haddelenmiş |
8011 1235 1100 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 0.08 - 0.15mm Chinses Fabrikası
| anahtar kelime: | Ambalaj için Alüminyum Folyo Ruloları, Alüminyum Folyo 35 Mikron, 1235 Alüminyum Folyo 215 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Sigara folyoları Saf folyo 1235 0.0065mm 0.007mm Tek Yumuşak Sigara Paket Folyoları
| Anahtar Kelime: | Sigara Folyosu Saf Folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
0.8mm 1mm 2mm 2.5mm 3mm 6061-T6 Alüminyum Yaprak 4x8 Standart Boyut Özel
| Malzeme: | 6000 serisi |
|---|---|
| Yüzey: | Parlak, cilalı, saç çizgisi, fırça, kum, patlama, kare, gravür, kazma, vb. |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

