Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy plate ] eşleşme 586 Ürünler.
Nijerya'da Alüminyum Çatı Kaplama Levhası Alüminyum Çatı Rulo Rulo 0,5 Mm Kalınlık
| anahtar kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası bobini , alüminyum çatı kaplama rulosu rulosu 0,5 mm kalınlık , nijer |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 3003 1050 3005 3105 Tencere Tavası için Lehçe Yuvarlak Alüminyum Daire Disk
| Ürün adı: | alüminyum daire diski, alüminyum daire 1100, alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Kanal Mektubu için Alüminyum Oluk Bobin Rulo Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
100mm Genişlik 0.2mm Kalın 3004 3003 Alüminyum Sac Rulo
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Renk Channelume Alüminyum Şerit Ayna Alüminyum Kanal Mektup Bobini
| anahtar kelime: | Channelume Alüminyum Şerit , Alüminyum Kanal Mektubu Bobini , Kanal Mektubu için Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yol İşaretleri İçin Mill Finish H32 5052 Alüminyum Diskler Çevreler
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Foliya Kutusu Tek kullanımlık Catering Alüminyum Foliya Parti Aktiviteleri İçin Hizmet Panı
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Renk: | Gümüş |
Kanal Mektubu için 0.13mm-6.5mm Alüminyum Oluk Bobin Rulo
| Ürün Adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
50 kalibreli BBQ Alüminyum folyo kızartma tava kızartma teneke folyo tepsisi
| Adı: | Dikdörtgen Kavurma Tavası |
|---|---|
| Ağırlık: | 11,0 lb |
| Genişliği: | 14 inç |
% 90 Yüksek Yansıtıcılıklı Yansıtıcı Alüminyum Yumuşatılmış Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Alüminyum Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Yansıtıcılıklı Yansıtıcılığı
| Model numarası: | 1050 1060 1070 1100 3003 5052 5083 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 40mm-1270mm |

