Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy plate ] eşleşme 586 Ürünler.
Alüminyum şerit bobini 8011 8079 Alaşım sınıfı
| ALLOY: | 1050 1060 1070 1100 3003 3105 5052 5754 5083 |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket, PVC Kaplı ve Ahşap Kasa |
Basılı metal levha kaplı alüminyum bobin 3003 3104 3105 H16 4 x 8 bobin rulo
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0.2-6.5mm |
İnşaat 3000 Serisi 3003 Alüminyum Yuvarlak Daire Sert Eloksal Emaye
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Oluk Çatı Kaplama için 1000 Serisi Renkli Kaplamalı Alüminyum Bobin PVDF Kaplama
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |
Yüksek Parlak Boyalı Alüminyum Bobin Özelleştirilmiş Genişlik 100-1600mm 3.0mm
| Kalınlık: | 0,2-3,0 mm |
|---|---|
| bobin kimliği: | 200/300/400/500, vb. |
| Genişlik: | 100-1600mm |
2mm 1060 Renkli Kabartma Alüminyum Levha 10mm Genişlik
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Düdüklü Tencere Gereçleri İçin Kaplama Alüminyum Tepsi Çember R16
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum folyo tepsisi plaka folyo tencereleri gıda ambalajı için kap
| Çiğ madde: | 3003/8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H14 |
| Kalınlığı: | 0,015-0,2 mm |
0.2mm-0.8mm 5052 5005 5083 5086 H12 Renkli Kaplamalı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tencere için Derin Çekme 3003 Alüminyum Daire Boşlukları
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

