Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy plate ] eşleşme 586 Ürünler.
3003 Alaşımlı Alüminyum Yuvarlak Daire / Disk 0.4mm Diskler Daire
| anahtar kelime: | 3003 alüminyum daire, 3003 alüminyum disk,0,4 mm alüminyum daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| yüzey işleme: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
Alüminyum yemek malzemeleri Kullanımı 1050 1060 3003 Disk Disk Alüminyum Spirt Disk Çember
| Alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,13 mm—6,5 mm |
Kapı Hava Sıyırma İçin 5.0mm İnce 5052 Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.5mm ila 6.0mm 8011 H12 H14 Alüminyum Çember Boşlukları
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Mutfak 0.3mm 0.4mm 0.5mm T4 T8 Alüminyum Çember Plaka
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Eloksallı 100mm 1050 1060 5052 Alüminyum Levha Kirlenme Önleyici
| Ürün adı: | Eloksallı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tencere için 1050 1100 6.0mm Alüminyum Daire Sac Disk Disk
| Ürün adı: | Alüminyum Çember / Disk |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |
1xxx 3xxx 5xxx 0.3-0.7mm Kalınlık Alüminyum Trim Bobin Alüminyum Kanal Harf Bobin Rulosu
| anahtar kelime: | 1xxx 3xxx 5xxx alüminyum bobin, Alüminyum Trim Bobin, alüminyum bobin rulosu 0,7 mm kalınlık |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kanal Mektubu için 1050 2mm 1100 3003 Renkli Kaplı Alüminyum Bobin
| anahtar kelime: | 1050 2 mm alüminyum bobin, kanal harfi için alüminyum bobin, renk kaplı alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kanal Mektubu için Renkli Boyalı Alüminyum Levha ve Alüminyum Bobin
| Anahtar kelime: | Renkli Boyalı Alüminyum Levha , Renkli Boyalı Alüminyum Bobin , Kanal Mektubu için Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |

