Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
Özel 0.3mm 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm 4mm Kalın Alüminyum Sac Levha
| Anahtar kelime: | özel alüminyum levha,2mm 3mm kalınlığında alüminyum levha,4mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Kanal Mektubu için Renkli Boyalı Alüminyum Levha ve Alüminyum Bobin
| Anahtar kelime: | Renkli Boyalı Alüminyum Levha , Renkli Boyalı Alüminyum Bobin , Kanal Mektubu için Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
1100 3003 5052 6061 7075 Alüminyum Levha Alüminyum Sac
| Keyword: | Aluminum Sheet |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Metal |
| Temper: | O-H112 |
5083 5754 5086 Saten Eloksallı Alüminyum Levha 1 İnç Kalın
| Ürün adı: | Eloksallı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
12mm 20mm Kalın Alüminyum Levha Alüminyum Kalın Levha 6061-T6 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 6061-t6 alüminyum levha , alüminyum kalın levha , alüminyum levha 20 mm kalınlığında |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 Alüminyum Levha Levha Bobin Şerit Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 3003 Alüminyum Levha Levha , 5005 Alüminyum Levha , alüminyum levha rulosu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Rulo 1060 Alüminyum Rulo 6061 5052 Alüminyum Rulo Alüminyum Levha Rulo
| anahtar kelime: | alüminyum rulo 5005 5052,5005 h24 alüminyum rulo,5005 alüminyum rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Başvuru: | çatı, tavan, kaplama, oluk, cephe duvarı vb. |
Çin Alüminyum Rulo Rulo 3003 5052 6061 6063 Alüminyum Rulo Rulo
| Kelime: | 3003 alüminyum bobin, 5052 h32 alüminyum bobin, alüminyum bobin fiyatları |
|---|---|
| Ödeme şartları: | L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, Money Gram, vb. |
| sertifika: | ISO, ROHS |
1050 1060 1100 3003 5052 Alaşımlı Alüminyum Rulo Rulo
| anahtar kelime: | 1050 1060 1100 alüminyum bobin, 3003 alüminyum bobin, 5052 alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
Ocak için T351 Pan Renkli Kaplama Alüminyum Disk H18 Değirmen Finish
| anahtar kelime: | parlatma alüminyum disk , 30 mm alüminyum daire , tencere için indüksiyon tabanlı alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |

